Blog

wizytowka
Co powinno znaleźć się na wizytówce?

Wizytówka to podstawowe narzędzie identyfikacyjne każdego przedsiębiorstwa. Jest ona wręczana klientom, a także kontrahentom. Ze względu na to, że odgrywa tak istotną rolę, musi być odpowiednio zaprojektowana.


08.10.2020

teczka-matowa
Teczki ofertowe - matowe czy z połyskiem

Teczka to jeden z akcesoriów reklamowych, na które decyduje się coraz więcej firm. W ten sposób można bowiem przekazać klientowi umowę czy inne druki reklamowe w elegancki sposób.


30.09.2020

ulotki-premium
Czym różnią się ulotki premium od zwykłych?

Ulotka to podstawowe narzędzie służące firmie do prowadzenia działań reklamowych. Ze względu na to, że charakter przedsiębiorstw jest tak wieloraki, istnieje również wiele odmian ulotek: od tych podstawowych po te z górnej półki. Czym się różnią poszczególne rodzaje tych materiałów promocyjnych?


23.06.2020

 

papier-firmowy
Dlaczego warto inwestować w papier firmowy?

Papier firmowy to istotna część materiałów identyfikacyjnych, dzięki którym przedsiębiorstwo wzmacnia swoją markę. Dzieje się tak zwłaszcza w dobie internetu, kiedy coraz więcej firm rezygnuje z własnej papeterii.


09.06.2020

 

ulotki-reklamowe
Ulotki reklamowe – w jakich branżach sprawdza się ta forma promocji?

Ulotki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych materiałów promocyjnych. Okazuje się jednak, że w niektórych branżach ich zastosowanie jest skuteczniejsze niż w innych. Którzy przedsiębiorcy powinni koniecznie sięgnąć po ten rodzaj promocji?


19.05.2020

 

Teczka ofertowa – profesjonalny sposób na wręczenie umowy klientowi

Czasami to szczegóły decydują o tym, jakie wrażenie wywiera się na innych osobach. Dotyczy to w szczególności kontaktów zawodowych. . Dlatego firmy robią wszystko, aby kreować się na profesjonalistów.


7.05.2020

 

Czy ulotki reklamowe są skutecznym materiałem promocyjnym?

Ulotki to bez wątpienia jedne z najczęściej stosowanych materiałów promocyjnych. Jednak czy dalej opłaca się je stosować? Jaka jest ich skuteczność? Co zrobić, żeby ją zwiększyć? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej.


26.03.2020