karteczki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne czy notes reklamowy – co jest lepsze do notowania?

Artykuły papiernicze i biurowe to jedne z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. Wszystko ze względu na ich wysoką użyteczność i uniwersalność. Należy jednak wiedzieć, które prezenty są bardziej dostosowane do oczekiwań naszych klientów. W tym tekście podpowiadamy, jakie rozwiązanie jest bardziej przydatne do przechowywania informacji – karteczki czy notes.

Karteczki – tak czy nie?

Niewielkie, kolorowe bloczki ułatwiają przede wszystkim porządkowanie notatek. Dzięki nim można zaznaczyć najważniejsze fragmenty, co znacząco ułatwia naukę. Karteczki sprawdzają się lepiej niż zakładki, jako że można umieścić na nich napis, a do tego użyć ich do oznaczenia dowolnego fragmentu tekstu. Jeśli chodzi o notowanie, to zdecydowanie lepiej nadają się do tego modele w nieco większych rozmiarach. Warto wspomnieć o ciekawej opcji, jaką są notesy samoprzylepne, czyli bloczki papieru przypominające karteczki, jednak w większym i wygodniejszym formacie. Karteczki przydają się oczywiście nie tylko studentom. Korzystają z nich również pracownicy biurowi, dla których liczy się sprawna organizacja pracy. Zaletą karteczek jest ich poręczność i to, że występują w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo je zlokalizować. Natomiast jako główną wadę należy podać to, że nie pozwalają na wykonanie zbyt obszernych notatek.

Co z notesami?

Jak sama nazwa wskazuje, te akcesoria zostały stworzone właśnie do wykonywania notatek. Im bardziej uporządkowany jest dany notes, tym lepiej – w ten sposób można łatwiej zorganizować swoją pracę. Klienci doceniają, gdy w notesie znajdzie się miejsce na kalendarz czy część umożliwiającą umieszczenie w niej długopisu. Warto ofiarować notes prezentowy w zestawie właśnie z przyrządem do pisania, jako że oba odznaczają się przydatnością. Atutem notesu jest zatem jego dostosowanie do robienia notatek, a także możliwość uzupełnienia go o inne użyteczne gadżety. Ten produkt można również zamówić w wersji z karteczkami samoprzylepnymi.

Notes plus karteczki

Jako że każde z akcesoriów przydaje się podczas robienia notatek, warto dawać je jako zestaw. W ten sposób można spełnić oczekiwania różnych klientów. Komplety składające się z notesu i karteczek znajdują się w ofercie niemal każdego producenta gadżetów. Należy jednak pamiętać o tym, aby oba elementy odznaczały się podobną estetyką, co wzmocni przekaz reklamowy i sprawi, że promocja stanie się skuteczniejsza.