karteczki

Karteczki samoprzylepne – materiał reklamowy dla każdego

Uniwersalne akcesoria to często najlepsza opcja, jeśli chodzi o wybór gadżetów dla klientów. Podarunki, które sprawdzają się dla każdego, odznaczają się dużą użytecznością. Mowa tutaj o kubkach, parasolkach, brelokach i innych gadżetach, z których korzysta każdy z nas. Do tego grona należą również akcesoria biurowe takie jak karteczki samoprzylepne.

Wielorakość zastosowania

Warto mieć pod ręką karteczki samoprzylepne, zwłaszcza jeśli wykonuje się pracę biurową. Wówczas można szybko zapisać ważne informacje, jak na przykład numer telefonu, adres e-mailowy czy szczegóły dotyczące spotkania. Korzysta się z nich również w domu, choćby do zanotowania listy zakupów. Pojedynczą karteczkę można umieścić w dowolnym miejscu, od lodówki po ekran komputera – przytwierdza się ją najczęściej tam, gdzie będzie przykuwać uwagę. Żywa kolorystyka tym bardziej sprawia, że dana karteczka rzuca się w oczy.

Dla żaków na różnym poziomie nauki

Karteczki stanowią również nieocenioną pomoc podczas nauki, jako akcesoria pomagające w zaznaczaniu najważniejszych treści. Służą one przede wszystkim w roli zakładek. Przyswajanie wiedzy w uporządkowany i zorganizowany sposób jest zazwyczaj znacznie bardziej efektywne. Każdy pojedynczy bloczek można opisać. Karteczki doskonale nadają się również do tworzenia tzw. fiszek, czyli niewielkich kartoników ze słówkami w obcym języku, których następnie należy systematycznie się uczyć. To jedna z najbardziej skutecznych metod nauki.

Jakie karteczki wybrać?

Warto pamiętać, że te bloczki papieru nie powinny być zbyt małe. Uniemożliwi to zawarcie na nich wszystkich niezbędnych informacji. Karteczki powinny mieć co najmniej siedem centymetrów szerokości i długości. Żeby reklama była skuteczna, warto pamiętać nie tylko o umieszczeniu firmowego logo, ale również dopasowaniu kolorystyki do wyznaczników firmowej identyfikacji wizualnej. Wówczas klient jeszcze lepiej zapamięta daną markę i będzie kojarzył ją nie tylko poprzez typografię, ale również poprzez kolorystykę. Taka reklama jest skuteczna, lecz dyskretna – napis na karteczce odznacza się w końcu niewielkimi rozmiarami, a mimo to klient podświadomie go zapamiętuje.

Inne gadżety do wyboru

Oprócz karteczek warto również zainteresować się takimi gadżetami jak notesy z logo. Te dwa akcesoria stanowią doskonałe połączenie, odznaczające się zarówno użytecznością dla firmy, jak i skutecznością w zwiększaniu sympatii klientów. Z tych dwóch elementów można stworzyć zgrany duet do reklamowania swojego przedsiębiorstwa.

masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu – my do Ciebie oddzwonimy!