notesy reklamowe

Rodzaje notesów reklamowych w naszej ofercie

Notesy to jedne z najczęściej wybieranych gadżetów. Wszystko ze względu na to, że odznaczają się one trzema najważniejszymi cechami skutecznych materiałów reklamowych – są przydatne, estetyczne i dostosowane do oferty rozmaitych przedsiębiorstw. W naszej ofercie wprowadziliśmy rozmaite rodzaje notesów, żeby jeszcze bardziej dopasować je do oczekiwań zamawiających.

Modele spiralowane

Ten typ notesów zapewnia przede wszystkim wygodę pisania. Fakt ten doceni wielu klientów. Notes na spirali przyda się zarówno osobie biorącej udział w konferencji, jak i dziennikarzowi robiącemu notatki w terenie. Modele spiralowane doskonale nadają się jako prezenty dla pracowników biurowych. To jedne z najbardziej uniwersalnych produktów w naszej ofercie. Są one dedykowane firmom, które nie są pewne co do tego, jakie wyboru dokonać lub posiadają zróżnicowaną grupę odbiorców. Ten praktyczny gadżet zwróci uwagę klienta na Twoją markę.

Notesy klejone – z okładką i bez

Modele tego typu składają się z bloków klejonych, z których w łatwy i szybki sposób można wyrywać kartki. Takie nośniki służą temu, aby szybko zrobić notatkę, a następnie podać kartkę dalej. To gadżet w sam raz do tego, aby zapisywać informacje dotyczące klientów czy w ramach relaksu tworzyć niezobowiązujące szkice w czasie przerw. Notes klejony jest niemalże obowiązkowym wyposażeniem każdego biurka. Ten gadżet warto zaoferować właśnie osobom zatrudnionym w biurowcach. Poza tym modele w wersji A4 sprawdzą się jako akcesoria reklamowe stworzone z myślą o studentach. Do wyboru są notesy klejone z okładką lub bez. Wersja pozbawiona pierwszej części oprawy nadaje się jako dodatek do innych gadżetów. Klient jest i tak bowiem doskonale świadomy tego, od kogo otrzymał prezent. Z kolei notesy z okładką warto wybrać wtedy, gdy mają one pełnić rolę samodzielnego upominku. W obu modelach logo lub inny znak firmowy jest umieszczone na dole każdej strony.

Szerokie możliwości dopasowania

Zamawiający może dostosować wygląd notesów zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Do wyboru są różne formaty i rodzaje papieru przeznaczonego na wykonanie okładki i wnętrza. Do tego klient decyduje o liczbie stron i ich kolorze. Te gadżety są produkowane za pomocą technologii offsetowej, która pozwala uzyskać wysoką jakość przy jednocześnie niskiej cenie. W razie wątpliwości zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Z chęcią udzielimy więcej informacji.