teczki firmowe ofertowe

Teczka ofertowa – profesjonalny sposób na wręczenie umowy klientowi

Czasami to szczegóły decydują o tym, jakie wrażenie wywiera się na innych osobach. Dotyczy to w szczególności kontaktów zawodowych. Dlatego firmy robią wszystko, aby kreować się na profesjonalistów. Jednym ze sposobów jest odpowiedni sposób wręczania dokumentów. W przypadku umów (i nie tylko) może to być specjalna teczka ofertowa. Jest to nie tylko narzędzie służące do budowania wizerunku, ale również akcesorium, które może przydać się klientowi w przyszłości.

Teczka ofertowa – czym jest?

To zwyczajna teczka, która wywiera niezwyczajny efekt. Służy do przechowywania najważniejszych dokumentów, takich jak na przykład umowy z klientami. Można ją spotkać w wersji z gumką lub bez gumki. Dzięki niej dana firma dba o to, aby na długo pozostać w podświadomości klientów. Widząc taki gadżet na swojej półce, odbiorca kojarzy go z marką, od której go otrzymał. W środku mogą znajdować się nie tylko dokumenty. Żeby wzmocnić działanie reklamowe, warto umieścić tam również materiały promocyjne, jak na przykład ulotki i broszury.

Zrób dobre wrażenie

Teczka pozwala przede wszystkim kreować pozytywny wizerunek. Dokumenty złączone za pomocą zwykłego zszywacza można dodatkowo umieścić w odpowiedniej osłonie. Dzięki temu ułatwimy klientom przechowywanie dokumentacji, pokazując, że rzeczywiście zależy nam na ich komforcie. Pokażemy, że ważne są dla nas nawet najmniejsze detale. Bardziej pojemna teczka daje kontrahentom do zrozumienia, że chcemy podjąć z nimi dłuższą współpracę.

Promocja na różne okazje

Teczkę można wykorzystać na wiele sposobów. Posłuży nie tylko w codziennych kontaktach z klientami, ale również podczas specjalnych wydarzeń, jak na przykład targi promocyjne, eventy branżowe czy konferencje. Wówczas doskonale sprawdza się do przechowywania rozmaitych dokumentów promocyjnych, a nawet niewielkich akcesoriów, jak przybory do pisania. Teczki można ofiarować również jako dodatek do prezentów dawanych z okazji świąt i ważnych rocznic.

Dbanie o porządek

Klienci doceniają takie akcesoria ze względu na ich przydatność. Pozwalają bowiem zachować porządek w dokumentacji. Na ten fakt zwracają uwagę w szczególności osoby pracujące w biurze, które na co dzień mają kontakt z setkami rozmaitych dokumentów. Żeby mieć pewność co do tego, że dana teczka będzie się wyróżniać i jednocześnie posłuży do wzmocnienia danej marki, warto wybrać do jej projektu firmową kolorystykę, zgodną z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa.