Zakładki do książek w drukarni Good Printing

Mały i niepozorny gadżet, który może stać się świetnym miejscem na reklamę Twojej firmy. Dla wielu osób będzie też fajnym i oryginalnym podarunkiem na rozmaite okazje. Mowa o zakładkach do książek, które teraz możesz wydrukować według własnego projektu! Sprawdź, jak to zrobić w drukarni Good Printing.

Zakładka do książki z własnym nadrukiem

Wydajesz własną książkę i chcesz dołączyć do niej praktyczne narzędzie do zaznaczania, ile stron zostało już przeczytanych? A może pracujesz w branży księgarskiej i chcesz zorganizować promocję konkretnego tytułu w stylu związanym z książkami? Może wreszcie nie masz na co dzień wiele wspólnego z dziełami drukowanymi, ale wiesz, że Twoi klienci mogą ucieszyć się z takiego praktycznego gadżetu? W Good Printing możemy Ci zaoferować druk zakładek do książek z Twoim własnym nadrukiem. To może być logo firmy, hasło reklamowe lub motto ‒ coś, co kojarzy się bądź chcesz, by było kojarzone z Twoją marką. Własne zakładki do książek mogą mieć różne wymiary. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się, jak technicznie przygotować własny projekt zakładek do książek na zamówienie.

Zakładka do książki personalizowana i jedyna w swoim rodzaju 

Personalizowane zakładki do książek to pomysł na promocję nie tylko produktów czy usług oferowanych przez marki, ale także różnych wydarzeń. Konferencje, koncerty, zjazdy, kongresy, targi branżowe ‒ w każdym z tych miejsc warto reklamować swoją działalność, a zakładki do książek, które są personalizowane i zawierają indywidualny logotyp, czcionkę i inne aspekty wizualne wyróżniające na tle konkurencji, są idealnym do tego sposobem. Co więcej, są one nośnikiem reklamowym, który jest zawsze pod ręką!

Zakładki do książek posiadają wiele zalet, wśród których warto wymienić następujące:

  • Są niewielkich rozmiarów. To sprawia, że nie zajmują wiele miejsca i dopasują się do różnych rozmiarów książek. Zakładka to prezent-drobiazg, dzięki czemu nikt nie będzie skrępowany zbyt dużą wartością takiego podarunku.
  • Koszt ich produkcji jest stosunkowo niski. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na wydruk wielu egzemplarzy w ramach działań marketingowych swojej firmy.
  • Mogą skutecznie przypominać o ważnych eventach. Zakładki są niewielkie, ale znajdują się zwykle w kluczowych miejscach. Często ulubioną zakładkę przenosimy po przeczytaniu jednej książki do kolejnej, a to sprawia, że treść umieszczona na tej zakładce jest często w zasięgu wzroku.
  • Pasują do każdej książki. Bez względu na tematykę czy autora, a także rozmiar i kształt. Do każdej książki zawsze przyda się zakładka!
  • Mogą mieć osobisty charakter. To, co znajdzie się na projekcie druku zakładki do książki zależy tylko od Ciebie. Być może postawisz na ważne słowa jakiegoś autorytetu, a może będzie to zdjęcie z wspólnie przeżytych chwil z kimś? Zakładki do książek mogą nie mieć ogromnej wartości finansowej, lecz bardzo często posiadają duży ładunek emocjonalny lub sentymentalny, który łączy osobę obdarowaną i obdarowującego.

Zakładka do książki na prezent

O ile z książką na prezent możemy nie trafić, o tyle zakładki do książek na prezent nadają się idealnie. I nie musisz znać najnowszych preferencji czytelniczych osoby obdarowywanej. Elegancka zakładka do książki to może być ciekawy i praktyczny pomysł na prezent na dzień nauczyciela, urodziny, rocznice i inne ważne okazje. Taka niespodzianka sprawi przyjemność niejednemu miłośnikowi czytania.

Zakładki do książek to może być też rewelacyjny pomysł dla nauczycieli, którzy wymyślają właśnie, jakie nagrody wybrać na klasowy czy nawet międzyszkolny konkurs czytelniczy, recytatorski i inne tego typu imprezy. Co więcej, taka spersonalizowana zakładka do książki może stać się dla młodego człowieka świetną motywacją do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na wchodzenie w świat fikcji literackiej i poznawania historii rozmaitych bohaterów. Wybierając zakładkę jako prezent w rozgrywkach ortograficznych, językowych, możesz umieścić na niej ściągę najważniejszych reguł czy wyjątków dotyczących poprawnego zapisu trudnych słów w języku polskim, ale i w językach obcych. Wówczas prosty gadżet będzie miał także wartość edukacyjną!

Zaprojektuj własną zakładkę do książki, a my ją wydrukujemy!

Chcesz wyróżnić się na rynku praktycznym gadżetem reklamowym? Chcesz zapaść w pamięć swoim kontrahentom? Oprócz wizytówki możesz przekazać im wyjątkowe zakładki do książek i w ten oryginalny sposób podzielić się ważnym dla Ciebie i Twojej firmy cytatem, anegdotą czy po prostu fragmentem oferty z danymi kontaktowymi.

A może bliska Ci osoba będzie niedługo obchodziła ważną rocznicę: urodzin, pracy, związku, nawiązania przyjaźni i chcesz jej ofiarować prezent niebanalny, praktyczny i osobisty? Skorzystaj z druku oryginalnych zakładek do książek w Good Printing w Krakowie. Dla osób nietechnicznych przygotowaliśmy jasną instrukcję tego, jak powinien wyglądać projekt graficzny, dzięki czemu zamówienie i drukowanie zakładek do książek będzie procesem sprawnym i nieskomplikowanym. Jeżeli jednak masz problem z samodzielnym zaprojektowaniem Twojej zakładki, nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy taki projekt specjalnie dla Ciebie.