druk gier planszowych

Gry planszowe — pokaż swoją firmę dobrymi emocjami.

Chcesz, by klienci zapamiętali Twoją firmę na długo? Połącz prezentację oferty z emocjami wyrywającymi z (biurowych) foteli. Gry planszowe z logo Twojego przedsiębiorstwa mogą być prezentem, który zmieni Twój wizerunek w biznesie. Gotowy na sięgnięcie po więcej?

Gry planszowe na zamówienie — wyprodukuj własną zabawę.

Trudno nie zauważyć, że gry planszowe przechodzą w ostatnim czasie renesans! Królują na przyjęciach z przyjaciółmi, podczas imprez integracyjnych, nawet w kawiarniach i pubach. Ludzie zatęsknili za emocjami i wspólnym spędzaniem czasu. Dlaczego więc nie wykorzystać tych okoliczności do promowania własnej marki? Dobry nastroje i silne emocje towarzyszące zdrowej rywalizacji tworzą doskonałe pole do działania. Pamiętaj o tym, myśląc o pokazywaniu swoich produktów i usług.

Produkcja gier planszowych — stwórz oryginalny prezent dla swoich klientów.

Skoro wiesz już, że gry planszowe i karciane są dobrym nośnikiem informacji o Twojej firmie, jak w dobrej planszówce — idź na całość. Pokaż, że chcesz być z odbiorcami Twoich treści czy usług również w czasie wolnym. Gadżety takie jak karty do gry czy gry planszowe ucieszą przede wszystkim:

 • pracowników firm i korporacji — takie gadżety przydadzą się podczas spotkań integracyjnych;
 • studentów i uczniów szkół średnich — gry będą wówczas szansą na zainteresowanie firmą potencjalnych przyszłych pracowników;
 • przedstawicieli branż związanych ze szkoleniami, edukacją oraz działalnością w sektorze pozarządowym — materiały można wykorzystać na różnego rodzaju wydarzeniach.

Własna gra planszowa na zamówienie — double.

To gra uwielbiana przez wielu. Wymaga zaangażowania, refleksu i spostrzegawczości. Nic dziwnego, że budzi wielkie emocje. Już dziś możesz zamówić ją w wersji z własnym wzorem. Uczestnicy, zamiast szukać np. owoców czy zwierząt, będą skupiać się na odnalezieniu Twoich produktów. 

W naszej ofercie mamy następujące wersje gry:

 • karty double ze zwierzętami,
 • karty double z owocami i warzywami,
 • karty double ze wzorem wysłanym przez Ciebie — stwórz własną kolekcję kart do gry.

Zestawy różnią się również liczbą elementów. W naszej „fabryce kart” do gry mamy:

 • double — zestaw 31 kart,
 • double — zestaw 57 kart.

Grę umieszczamy w opakowaniu z papieru lub metalowym (na magnes).

Memory — wyprodukuj własną grę planszową i daj się zapamiętać.

Czy może być lepszy niż gra w memory sposób na przypomnienie klientom o swojej firmie? Ta gra karciana ma własne zasady upominania się o swoje. Robi to nie tylko nazwą bezpośrednio sygnalizującą „pamiętaj mnie”, ale przede wszystkim obrazami, na których musi skupić się gracz. Ilustracjami w memory mogą być:

 • Twoje produkty,
 • lokalizacje, w których działasz,
 • piktogrami związane z usługami,
 • hasła kampanii, które prowadziłeś,
 • ważne osoby związane z branżą, którą reprezentujesz.

Stwórz własną grę, własne zasady, własny wizerunek — daj się zapamiętać zarówno emocjami, jak i obrazem.

W naszej ofercie znajdziesz: 

 • zestaw memory składający się z 15 par (30 kart);
 • zestaw memory składający się z 30 par (60 kart).

Fabryka emocji — produkowanie własnych gier planszowych i kart na zamówienie.

Szukasz producenta gier planszowych, który pozwoli Ci stworzyć własną grę karcianą (i nie tylko)? Doskonale trafiłeś. W Good Printing łączymy umiejętności z zakresu poligrafii ze zmysłem marketingowym. Wiemy, jak pomóc Ci zrealizować własne projekty gier planszowych.

Jak zlecić wyprodukowanie (wydruk) własnej gry planszowej?.

1. Zastanów się, jaki model gry planszowej chcesz wyprodukować? Czy będzie to double, czy memory?

2. Jeżeli zależy Ci na własnym nadruku oraz dodaniu informacji o firmie, skontaktuj się nie z producentem gier planszowych i karcianych, a z firmą poligraficzną. Napisz do nas poprzez formularz na stronie.

3. Stwórz własną grę — wybierz obrazy, hasła, informacje, które chcesz przekazać odbiorcom. Omów to z doradcą klienta, który zasugeruje Ci, co zrobić, by pomysł był jeszcze lepszy.

4. Zastanów się nad sposobem dostawy zamówionych gier karcianych i planszówek — do wydrukowania własnej gry wybierz tę firmę, która ma najkorzystniejsze opcje wysłania zamówienia oraz gwarantuje, że produkt dotrze w nienaruszonym stanie.

5. Gotowe gry planszowe i karciane wręcz klientom. Niech Twoja firma przynosi radość innym.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.