kalendarze reklamowe

Kalendarze do druku — wybierz to, czego potrzebujesz.

Szukasz kalendarzy, które będą doskonałym prezentem dla ważnych dla Ciebie klientów? Chcesz wręczyć im praktyczny i elegancki upominek? W ofercie naszego sklepu znajdziesz kalendarze książkowe (również nauczycielskie i akademickie), kalendarze na biurko oraz kalendarze ścienne. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Kalendarz książkowy — prezent dla nauczyciela, studenta oraz ucznia.

Kalendarz książkowy to doskonały pomysł na praktyczny prezent dla tych, którzy lubią mieć kontrolę nad nadchodzącymi wydarzeniami. Jego małe wymiary i niebrudząca się obudowa umożliwiają zabranie go na zajęcia, do kawiarni, w plener. Kalendarze książkowe dostępne w naszej ofercie można dowolnie spersonalizować —  styl wnętrza (rozkład dni tygodnia, miesięcy, wolne miejsce na notatki) wybrać spośród wielu możliwych propozycji. 

W naszej ofercie dostępne są następujące modele:

 • kalendarze książkowe w formacie A4 (200×294 mm),
 • kalendarze książkowe w formacie B5  (164×236 mm),
 • kalendarze książkowe w formacie A5 (243×204 mm),
 • kalendarze książkowe w formacie B6  (114×157 mm),
 • kalendarze książkowe w formacie A6 (83×152 mm),
 • kalendarze książkowe w formacie A7 PCV (65×100 mm).

Kalendarze dla uczniów i studentów oraz kalendarze nauczyciela proponujemy w formatach A5, B5, B6. 

Oferujemy modele z gumką, która zamyka kalendarz oraz gumową pętelką wszytą z boku, w której umieścić można długopis lub ołówek. 

Kalendarze ścienne: jednoplanszowe, jednodzielne, trójdzielne, plakietka — miejsce na zdjęcie Twojej firmy lub produktu.

Chcesz wręczyć swoim klientom darmowe kalendarze? Interesują Cię projekty, na których będziesz mógł umieścić ważne dla firmy zdjęcia oraz informacje o jej funkcjonowaniu? Rozważ zamówienie kalendarzy ściennych. 

W przeciwieństwie do terminarzy czy kalendarzy książkowych z gumką będą pełniły również funkcję estetyczną. Darmowy kalendarz na ścianę może występować w różnych formatach. W naszej ofercie znaleźć można:

 • kalendarze ścienne jednoplanszowe,
 • kalendarze ścienne jednodzielne,
 • kalendarze ścienne trójdzielne,
 • kalendarze ścienne typu plakietka.

Każdy model można dowolnie spersonalizować, co sprawi, że spełni swoje zarówno marketingowe, jak i estetyczne zadanie. 

Kalendarze na biurko — fotokalendarz i planer w jednym.

Kalendarze w tym formacie to jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów dla klientów firm lub ważnych partnerów biznesowych. Pełnią funkcję planera czytelnie przedstawiającego informacje o firmie, jak również organizują miejsce na biurku (na wybranych modelach kalendarzy można robić notatki, dzięki czemu nie są potrzebne inne notesy).

W naszej ofercie znaleźć można kalendarze na biurko:

 • stojące: układ tygodniowy, 56 stron, format kalendarza 120×168 mm;
 • leżące (na podstawce lub z piórnikiem) – wymiary zależą od wybranego modelu;
 • z notesem — różne modele,
 • biuwiary.

Zaprojektuj swój kalendarz biznesowy.

Chcesz samodzielnie zaprojektować kalendarz biznesowy? Szukasz firmy, która zrealizuje Twój pomysł? W Good Printing czekamy na rozwiązania zaproponowane przez klienta i robimy wszystko, by przedstawiony plan zakończył się sukcesem. Oferujemy wsparcie w zakresie:

 • odpowiedzi na pytanie, jaki papier wybrać do wydruku kalendarzy;
 • stworzenia oryginalnych kalendarzy ściennych (ale nie tylko);
 • doboru kolorów i fontów;
 • doboru modeli pod kątem rozmieszczenia dni, tygodni, miesięcy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kalendarz dla klientów?.

Decydując się na wręczenie klientom lub partnerom biznesowym kalendarza, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

 1. Model kalendarza powinien być dostosowany do trybu życia osoby obdarowywanej. Jeśli wiemy, że jest dynamiczny, warto wybrać kalendarz książkowy o niedużym rozmiarze. Jeśli z kolei kalendarz ma trafić do biura, wówczas dobrym rozwiązaniem będzie kalendarz ścienny — dostrzegą go również osoby odwiedzające pomieszczenie, w którym będzie się znajdował.
 2. Dobrze dobrana kolorystyka może zdecydować o efekcie. Kalendarze w stonowanych barwach łatwiej jest dopasować do zaaranżowanej już przestrzeni. Jeśli natomiast ważny jest efekt „wow” – wówczas sprawdzą się jaskrawe kolory oraz ciekawe nadruki i hasła.
 3. Jakość — skoro kalendarze mają być prezentem, ich jakość powinna być nienaganna. Wybierz modele z solidną okładką i dobrej jakości papierem, sprawdź metody nanoszenia druku oraz kompetencje pracowników obsługujących Twoje zlecenie.

Jak złożyć zamówienie na kalendarz?

Zamówienie na kalendarz należy złożyć, kontaktując się z nami przez mail. Warto przemyśleć liczbę egzemplarzy, model, grubość papieru, napisy wewnątrz oraz sposoby personalizacji.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.