karteczki samoprzylepne

karteczki samoprzylepne.

Przypomnienie o ważnym spotkaniu, numer telefonu do przekazania, spis spraw do załatwienia na dany dzień – karteczki samoprzylepne, choć niepozorne w formie i rozmiarze, pełnią szalenie istotną funkcję w każdym biurze, urzędzie i wielu innych miejscach pracy. Możesz zamieścić na nich notatkę, z której sam skorzystasz albo zostawić wiadomość dla współpracownika. Tego typu gadżety są też chętnie wykorzystywane przez młodzież przygotowującą się do egzaminów. Jeśli więc twój target stanowią studenci, karteczki z logo będą idealnym podarunkiem na czas zbliżających się sesji. Karteczki samoprzylepne zawsze warto mieć pod ręką w liczbie wystarczającej, by swobodnie operować swoimi zapiskami. Dlaczego dobrze jest zainwestować w ten prosty materiał reklamowy i czemu warto zamówić je właśnie u nas?

karteczki samoprzylepne z nadrukiem.

Skoro tego typu kolorowe fiszki przydają się w tak wielu miejscach pracy, okazują się doskonałym pomysłem na promocję twojej firmy. Wystarczy, że zamówisz u nas plik karteczek z logo, a zyskasz pewność, że twoi klienci każdego dnia będą mieć styczność z elementem identyfikacji wizualnej twojej firmy. W toku codziennych obowiązków, korzystając z karteczek z nadrukiem, podświadomie będą utrwalać sobie jej nazwę, zamieszczoną w dyskretnym, a jednak widocznym miejscu papierka. Ten mechanizm sprawi, że gdy będą potrzebować konkretnej usługi, zwrócą się z tym oczywiście do ciebie, bo w ich umysłach od razu zrodzi się właściwe skojarzenie.

nasza oferta karteczek z logo.

Karteczki samoprzylepne to niewielki koszt skutecznej promocji, dlatego warto uświadomić sobie, jak duży potencjał drzemie w tych małych materiałach reklamowych. Klient otrzymuje przydatny gratis, a ty budujesz pozytywny wizerunek i utrwalasz w jego świadomości swój brand.

Oferujemy wykonanie karteczek samoprzylepnych z nadrukiem w różnych kolorach i kształtach, które będą zawierać nie tylko logo, ale również pełne dane kontaktowe lub chwytliwe hasło reklamowe. Pomożemy rozmieścić najważniejsze informacje na ograniczonej powierzchni karteczki, doradzimy w kwestii czcionki i kolorystyki, uwzględniając barwy twojej marki i dbając o spójność przekazu reklamowego. Wykonujemy zlecenia z projektów przesłanych przez klientów, a także – na życzenie zamawiającego – wykonujemy własne. O ich najwyższą jakość i zgodność z aktualnymi trendami dbają doświadczeni graficy. Darmowa przesyłka na terenie Polski to dodatkowy argument przemawiający za skorzystaniem z naszej oferty.

W przypadku pytań związanych z realizacją zamówienia zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy czekają na wasze telefony pod numerem podanym na stronie.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.