koperty firmowe

koperty.

Wysyłanie korespondencji firmowej w kopertach opatrzonych Twoim logo i danymi, świetnie podkreśli rangę Twojego biznesu. Wysyłka pism, ofert, faktur czy życzeń świątecznych w eleganckich kopertach, to jeden ze sprawdzonych sposobów na budowanie pozytywnego wizerunku swojej marki. Dodatkowym atutem jest tutaj również ułatwienie wysyłki – wystarczy, że wydrukujesz na nich adres kontrahenta, nakleisz znaczek i możesz wysyłać. Bez konieczności dopisywania danych adresata czy przybijania za każdym razem pieczątki firmowej. Koperty są potrzebne w każdej firmie – dlaczego więc nie wykorzystać ich jako przestrzeń reklamową?

Drukujemy na kopertach wysokiej jakości, warstwa kleju zabezpieczona paskiem to zawsze komfortowe i dokładne zaklejenie koperty. Dostępne formaty to DL, C5 i C4. Wydrukujemy dla Ciebie zarówno standardowe koperty z logo, hasłem reklamowym lub grafiką. Możesz przesłać nam gotowy projekt lub skorzystać z usług naszych grafików. Każde zamówienie w Good Printing objęte jest darmową wysyłką krajową.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.