notes firmowy na spirali

notesy firmowe - klejone z okładką.

Notes klejony z okładką to przydatny w każdym biurze materiał reklamowy. Służy do zapisywania najważniejszych informacji, które w przeciwieństwie do notatek zamieszczonych na karteczkach samoprzylepnych nie gubią się i są dostępne wszystkie w jednym miejscu. Łatwo potem zabrać je ze sobą na spotkanie biznesowe lub korzystać z nich w czasie omawiania pracy z zespołem. Tego typu akcesoria sprawdzają się także w grupie studentów jako przestrzeń do notowania na wykładach. Równie dobrze mogą też służyć jako szkicowniki dla artystów hobbystów. Służą nie tylko jako miejsce do rysowania i rozwijania pomysłów artystycznych, ale pomagają również w lepszej organizacji codziennego życia. Wybierz swój ulubiony styl i zacznij zapisywać swoje pomysły na sukces już dziś!

notesy z logo firmy.

Elegancka forma notesu, wyposażonego w okładkę z Twoim logo, może być pomysłem na upominek dodawany do zamówienia. Notesy firmowe są też częstym gadżetem rozdawanym uczestnikom konferencji branżowych. Mogą oni zapisać w nich najważniejsze informacje usłyszane od prelegentów, a pozostałe kartki wykorzystać później w dowolny sposób. Twoje dane kontaktowe będą zawsze pod ręką, a logo i nazwa firmy będą mimowolnie utrwalać się w świadomości kontrahentów. Notatniki klejone z okładką mogą być doskonałym upominkiem dla pracowników i stanowić praktyczny dodatek podczas spotkań biznesowych. Warto rozważyć możliwość wręczenia notatnika osobom zatrudnionym w firmie, ponieważ większość pracowników biurowych regularnie korzysta z tego typu narzędzi.  Notes klejony z okładką to również forma papieru firmowego, który możesz wykorzystać w celu zrobienia odręcznych notatek lub wydrukowania cennika czy indywidualnej oferty dla klienta. Dlatego właśnie notesy reklamowe z nadrukiem są chętnie wykorzystywane w strategiach marketingowych rozmaitych firm, kierujących swój

notes z własną okładką.

Notatniki klejone z okładką są doskonałym narzędziem do promocji marki, które można spersonalizować. Możesz zaprojektować notatnik, który najlepiej odzwierciedla Twój styl i osobowość lub najbardziej pasuje do kolorów identyfikacji wizualnej marki. Przyrodnicze motywy, takie jak kwiaty, liście czy krajobrazy, mogą nadać notesowi charakteru świeżości i harmonii. Proste, minimalistyczne projekty z eleganckim logo firmy i delikatnymi akcentami kolorystycznymi mogą być równie efektowne, co bardziej rozbudowane wzory. Okładki notesów reklamowych można również dostosować do różnych pór roku lub świąt, a w zależności od branży, w której działa firma, można wykreować okładkę, która odnosi się do specyfiki prowadzonej działalności. 

Przy projektowaniu warto też uwzględnić kontekst przeznaczenia notatnika – czy to ma być produkt reklamowy, prezent czy narzędzie do organizacji pracy. Dostępne są różne rozmiary, kolory i wzory, co pozwala wyprodukować notatnik idealnie dopasowany do Twoich preferencji. Estetycznie zaprojektowana okładka może stanowić inspirację i zachęcać do korzystania z notatnika, a oprócz funkcji praktycznych i pełnienia roli nośnika reklamowego, notesy mogą stać się atrakcyjną ozdobą biurka. Ich dodatkową zaletą jest trwałość. Dzięki solidnej okładce notatniki te są bardziej odporne na rozdarcia i uszkodzenia. Mogą przetrwać wiele podróży w torebce czy plecaku bez większych uszkodzeń. Dlaczego warto zlecić druk notesów właśnie Good Printing?

profesjonalny druk notesów reklamowych.

Oferujemy notesy klejone z okładką w formatach: DL, A6, A5 a także A4. Nasze materiały reklamowe drukujemy w technologii offsetowej z okładką wykonaną na papierze matowym lub błyszczącym (decyzja o ostatecznej formie wydruku należy do klienta). Kartki w środku są wykonanego z praktycznego papieru offsetowego 80g zadrukowanego jednostronnie. Szeroki asortyment dostępnych papierów, w tym tych o dekoracyjnych wzorach, daje wiele możliwości i pozwala na realizację nawet najbardziej nietypowych projektów. To ile stron wybierzesz również zależy od Ciebie. W ofercie są notesy 25-, 50- i 100-kartkowe. Liczba stron wpływa na funkcjonalność i użyteczność notatnika. Który zatem wybrać? Wszystko zależy od Twoich wymagań i potrzeb. 

W ofercie posiadamy również wersje notesów klejonych bez okładki, a także praktyczne notesy spiralowane. Możesz poczytać o nich na odpowiednich zakładkach na naszej stronie i wybrać opcję, która najbardziej do Ciebie przemawia. Wydrukujemy notesy firmowe z Twojego własnego projektu, a jeśli go nie posiadasz, nasi graficy przygotują dla Ciebie indywidualną kreację, odpowiadającą na Twoje oczekiwania. Tworzenie koncepcji to ekscytujący proces, który pozwala wyrazić kreatywność. Możesz zaczerpnąć inspiracje z różnych wzorów i szablonów dostępnych online. Nasze profesjonalne narzędzia drukarskie umożliwiają błyskawiczną produkcję, także w przypadku większych ilości. Gotowe notesy z logo wyślemy do Ciebie za darmo, o ile zamówienie zostanie złożone na terenie Polski. 

Jeśli nurtują Cię pytania lub jakieś kwestie związane z zamówieniem są dla Ciebie niejasne, nie wahaj się skontaktować z naszymi doradcami. W kontakcie telefonicznym lub mailowym otrzymasz wszystkie ważne informacje. Zapraszamy!

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.