notes firmowy na spirali

notesy firmowe - klejone z okładką.

Notes klejony z okładką to przydatny w każdym biurze materiał reklamowy. Służy do zapisywania najważniejszych informacji, które w przeciwieństwie do notatek zamieszczonych na karteczkach samoprzylepnych nie gubią się i są dostępne wszystkie w jednym miejscu. Łatwo potem zabrać je ze sobą na spotkanie biznesowe lub korzystać z nich w czasie omawiania pracy z zespołem. Tego typu akcesoria sprawdzają się także w grupie studentów jako przestrzeń do notowania na wykładach. Równie dobrze mogą też służyć jako szkicowniki dla artystów hobbystów.

notesy z logo firmy.

Elegancka forma notesu, wyposażonego w okładkę z Twoim logo, może być pomysłem na upominek dodawany do zamówienia. Notesy firmowe są też częstym gadżetem rozdawanym uczestnikom konferencji branżowych. Mogą oni zapisać w nich najważniejsze informacje usłyszane od prelegentów, a pozostałe kartki wykorzystać później w dowolny sposób. Twoje dane kontaktowe będą zawsze pod ręką, a logo i nazwa firmy będą mimowolnie utrwalać się w świadomości kontrahentów. Notes klejony z okładką to również forma papieru firmowego, który możesz wykorzystać w celu zrobienia odręcznych notatek lub wydrukowania cennika czy indywidualnej oferty dla klienta. Dlatego właśnie notesy reklamowe z nadrukiem są chętnie wykorzystywane w strategiach marketingowych rozmaitych firm, kierujących swój przekaz do klientów biznesowych. Dlaczego warto zlecić druk notesów właśnie Good Printing?

profesjonalny druk notesów reklamowych.

Oferujemy notesy klejone z okładką w formatach: DL, A6, A5 po A4. Nasze materiały reklamowe drukujemy w technologii offsetowej z okładką wykonaną na papierze matowym lub błyszczącym (decyzja o ostatecznej formie wydruku należy do klienta). Kartki w środku są wykonanego z praktycznego papieru offsetowego 80g zadrukowanego jednostronnie. Do wyboru są notesy 25-, 50- i 100-kartkowe. Wszystko zależy od twoich wymagań i potrzeb. W ofercie posiadamy również wersje notesów klejonych bez okładki, a także praktyczne notesy spiralowane. Możesz poczytać o nich na odpowiednich zakładkach na naszej stronie i wybrać opcję, która najbardziej do ciebie przemawia. Wydrukujemy notesy firmowe z twojego własnego projektu, a jeśli go nie posiadasz, nasi graficy przygotują dla ciebie indywidualną kreację, odpowiadającą na twoje oczekiwania. Gotowe notesy z logo wyślemy do ciebie za darmo, o ile zamówienie zostanie złożone na terenie Polski.

Jeśli nurtują cię pytania lub jakieś kwestie związane z zamówieniem są dla ciebie niejasne, nie wahaj się skontaktować z naszymi doradcami. W kontakcie telefonicznym lub mailowym otrzymasz wszystkie ważne informacje. Zapraszamy!

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.