notes firmowy na spirali

notesy klejone bez okładki.

Wygodne i praktyczne notesy klejone z kartkami zrywanymi przydadzą się w każdym biurze, sklepie czy gabinecie. Są też nieocenionym akcesorium każdego ucznia i studenta, a także przydatną powierzchnią do notowania w warunkach domowych. To prosta forma papieru firmowego do codziennego użytku lub forma gadżetu reklamowego, który możesz rozdawać klientom przy okazji rozmaitych wydarzeń branżowych albo jako gratis do zamówienia. Umieszczenie na notesie klejonym nadruku z logo lub nazwą twojej firmy to sposób na utrwalenie swojego wizerunku wśród klientów oraz metoda zwiększenia rozpoznawalności marki wśród tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli. Ponadto taki notes na biurku u klienta to twoje dane kontaktowe zawsze w zasięgu jego wzroku. Wystarczy rzucić okiem, by przypomnieć sobie obiecujące spotkanie biznesowe i pomyśleć o odnowieniu kontaktu bądź skorzystaniu z oferty.

bloki biurowe dla każdego.

Notesy zrywkowe, zwane także blokami biurowymi, to niezwykle funkcjonalne elementy wyposażenia prywatnych i biznesowych biurek. Na ich kartkach możesz zapisać, co tylko chcesz: złotą myśl, ważną informację dla współpracownika, notatkę przypominającą o spotkaniu czy zadaniu do wykonania, adres i numer telefonu klienta i wiele innych. Blok biurowy może też posłużyć jako szkicownik, pozwalający zrelaksować się w przerwie od pracy lub po nazbyt stresującym spotkaniu. Notes zrywany, jak nazwa wskazuje, daje nam możliwość łatwego usunięcia kartki z zapiskami czy rysunkiem. W ten sposób możemy swobodnie przekazać naszą notatkę komuś nią zainteresowanemu albo pozbyć się nieprofesjonalnego obrazka i zyskać czystą, gotową do prowadzenia służbowych adnotacji przestrzeń. Ten rodzaj notesu niweluje też konieczność kartkowania bloku w celu znalezienia poszukiwanej informacji. Dzięki możliwości zrywania kartek notatka zawsze znajduje się na wierzchu.

notesy z naszej drukarni.

W Good Printing zamówisz notesy klejone z kartkami zrywanymi w formatach DL, A4, A5, A6. W zależności od potrzeb możesz wybrać opcję 25, 50 lub 100 kartek. To jednak nie wszystko. W sprzedaży posiadamy również wersje notesów z okładką oraz modele na spirali. Każdy znajdzie więc u nas akcesorium, które bardziej mu się podoba i częściej przyda.

Notesy z Twoim logo i danymi kontaktowymi wydrukujemy za pomocą technologii cyfrowej lub offsetowej. Dostosujemy rodzaj papieru do Twoich wymagań i budżetu. Możesz zlecić nam druk z własnego projektu lub zamówić unikalne kreacje u naszych grafików. Zapewniamy darmową przesyłkę do każdego zamówienia na terenie Polski.

Masz pytania dotyczące zamówienia? Skontaktuj się z nami – nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.