notes firmowy na spirali

notesy spiralowane.

Wszelkiego rodzaju notatniki należą do jednych z najpopularniejszych materiałów reklamowych, jakie
przedsiębiorcy wykorzystują w celu zwiększenia świadomości swojej marki wśród odbiorców i budowania swojego wizerunku w branży. Wręczane przy okazji różnych wydarzeń firmowych, konferencji, targów lub jako gratis do zamówienia stanowią rodzaj skutecznej i jednocześnie nienachalnej reklamy, dlatego wywołują pozytywne emocje wśród obdarowanych. Aby mogły spełniać swoją funkcję, należy nadrukować na nich logo, nazwę firmy bądź inny element charakterystyczny dla marki. Jednym z typów notesów, jakie oferujemy w naszej drukarni są notesy spiralowane. Czym się charakteryzują? Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

notesy na spirali.

Wyposażenie notesu w spiralę znacznie ułatwia korzystanie z niego na co dzień. Ten rodzaj gadżetu można wykorzystać nawet do robienia notatek w postawie stojącej. Z notesów spiralowanych korzystają zatem również te zawody, które wymagają bycia w ruchu i zapisywania ważnych informacji: kelnerzy, dziennikarze, ankieterzy, asystenci w korporacjach, itd. To grupy docelowe, który szczególnie docenią taki upominek. Notes spiralowany z logo twojej firmy to materiał reklamowy, który z pewnością przyda się klientom. Korzystanie z niego na co dzień zaowocuje utrwalaniem się twojej marki w świadomości kontrahentów. Taka forma promocji – w postaci praktycznych materiałów biurowych – to sprawdzony sposób na budowanie pozytywnego wizerunku, dlatego nie wahaj się dłużej i przetestuj je w swojej strategii.

zamów notesy spiralowane w Good Printing.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, stworzymy dla ciebie wygodne w użyciu notesy spiralowane w twoim logotypem, danymi lub inną formą reklamy na okładkach. Możesz przekazać nam swoją koncepcję notesu, jeśli taką dysponujesz albo powierzyć zadanie opracowania projektu naszym doświadczonym grafikom. Zapewniamy nowatorskie, spójne z twoją identyfikacją wizualną propozycje graficzne, które z pewnością sprawdzą się jako reklama na twoim notesie. Oferujemy notesy w różnych formatach (DL, A4, A5, A6). W środku proponujemy klasyczny papier offsetowy 80g z zadrukiem jednostronnym. Jeśli chodzi o okładkę to możesz wybrać pomiędzy drukiem na papierze błyszczącym lub matowym. Do ciebie należy również decyzja o liczbie kartek w notesie, do wyboru 25, 50 lub 100. Jeśli bardziej przemawia do ciebie klasyczny, klejony model notesu z okładką lub notes klejony bez okładki, znajdziesz je na innych zakładkach w naszej drukarni.

Zamówione u nas materiały reklamowe otrzymasz zawsze z darmową przesyłką na terenie całej Polski. Odpowiedzi na ewentualne pytania otrzymasz w kontakcie z naszymi doradcami. Zapraszamy!

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.