notes firmowy na spirali

Kołozeszyt z logo jako narzędzie marketingowe.

Wszelkiego rodzaju notatniki należą do jednych z najpopularniejszych materiałów reklamowych, jakie przedsiębiorcy wykorzystują w celu zwiększenia świadomości swojej marki wśród odbiorców i budowania swojego wizerunku w branży. Wręczane przy okazji różnych wydarzeń firmowych, konferencji, targów lub jako gratis do zamówienia stanowią rodzaj skutecznej i jednocześnie nienachalnej reklamy. Można je także umieszczać w zestawach promocyjnych lub jako elementy pakietów dla klientów. 

Kołozeszyty wywołują pozytywne emocje wśród obdarowanych, dlatego są doskonałym sposobem na zwiększenie lojalności wśród obecnych klientów oraz przyciągnięcie nowych. Pomagają także budować zaufanie w relacjach biznesowych i kreować korzystny wizerunek marki. Aby mogły spełniać swoją funkcję, należy nadrukować na nich logo, nazwę firmy bądź inny element charakterystyczny dla marki. Można to zrobić zarówno na okładce, jak i na pojedynczych stronach. Jednym z typów notesów, jakie oferujemy w naszej drukarni, są notesy spiralowane. Czym się charakteryzują i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Kiedy warto zdecydować się na notesy na spirali?.

Kołonotanik to rodzaj notesu lub zeszytu, którego kartki przymocowane są do okładki za pomocą zamykających się pierścieni tworzących spiralną oprawę. Oprawa ta zazwyczaj wykonana jest z metalu lub plastiku i umieszczona wzdłuż jednego z boków notesu. Wyposażenie notesu w spiralę znacznie ułatwia korzystanie z niego na co dzień – pozwala na swobodne przewracanie kartek i łatwe otwieranie notatnika na wybranej stronie. Notesy spiralowane cieszą się popularnością ze względu na swoją praktyczność oraz wygodę użytkowania. Są odpowiednie zarówno do pisania notatek oraz robienia szkiców, jak i do innych zastosowań, takich jak prowadzenie dziennika, planowanie czy też tworzenie listy zadań. Spiralna oprawa umożliwia również łatwe wyrywanie lub przekładanie stron, co jest przydatne, gdy chcemy udostępnić notatki innym osobom lub archiwizować ważne informacje. Kołozeszyty można wykorzystać nawet do notowania w postawie stojącej, gdy nie mamy dostępu do stabilnej, twardej powierzchni (jak np. stół). 

Notesy na spirali - dla kogo?.

Z notesów spiralowanych korzystają osoby wykonujące zawody, które wymagają bycia w ruchu i zapisywania ważnych informacji: kelnerzy, dziennikarze, ankieterzy, asystenci w korporacjach itd. To grupy docelowe, które szczególnie docenią taki upominek. Notes spiralowany z logo Twojej firmy to materiał reklamowy, który z pewnością przyda się klientom. Korzystanie z niego na co dzień zaowocuje utrwalaniem się Twojej marki w świadomości kontrahentów. Taka forma promocji – w postaci praktycznych materiałów biurowych – to sprawdzony sposób na budowanie pozytywnego wizerunku, dlatego nie wahaj się dłużej i przetestuj notesy reklamowe na spirali w swojej strategii marketingowej.

Kołobrulion z logo firmy - forma mobilnej reklamy.

Notatniki reklamowe są trwałymi przedmiotami, które nie znikają po kilku chwilach, jak to często bywa z reklamami internetowymi czy w radiu. Odbiorcy mogą korzystać z nich przez długi okres, co zwiększa efektywność reklamy. Buduje to świadomość marki i wpływa na zwiększenie jej rozpoznawalności. Dzięki temu, że notatniki są używane przez wiele osób na co dzień, logo lub informacje o Twojej firmie znajdą się w zasięgu wzroku potencjalnych klientów przez długi czas. Dlatego ważne jest postawienie na jakość. 

Ofiarowanie klientowi eleganckiego, starannie wykonanego kołonotatnika z logo firmy to znak, że dbasz o detale i przywiązujesz uwagę do wartości. Z pewnością wpłynie to  na sposób postrzegania Twoich produktów lub usług. Warto również podkreślić, że kołozeszyty z logo mogą być wysoce spersonalizowane. Możesz dostosować je do swoich potrzeb, wybierając spośród różnych rozmiarów, rodzajów papieru, kolorów i wzorów. Do wyboru masz także kołobruliony w twardej oprawie lub z miękką okładką. To oznacza, że możesz stworzyć notatniki, które idealnie odzwierciedlają Twoją markę oraz przekazują jej wartości i cele. 

Zamów kołonotatnik reklamowy w Good Printing!.

Druk notesów spiralowanych to obszar, w którym mamy wieloletnie doświadczenie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, stworzymy dla Ciebie wygodne w użyciu kołonotesy z Twoim logotypem, danymi lub inną formą reklamy na okładkach. Możesz przekazać nam swoją koncepcję wizualną notesu, jeśli taką dysponujesz, albo powierzyć zadanie opracowania projektu naszym doświadczonym grafikom. Zapewniamy nowatorskie, spójne z Twoją identyfikacją wizualną propozycje graficzne, które z pewnością sprawdzą się jako reklama na Twoim notesie. 

Oferujemy notesy w różnych formatach (DL, A4, A5, A6). W środku proponujemy klasyczny papier offsetowy 80g z zadrukiem jednostronnym. Jeśli chodzi o okładkę, to możesz wybrać pomiędzy drukiem na papierze błyszczącym lub matowym. Do Ciebie należy również decyzja o liczbie kartek w notesie, do wyboru 25, 50 lub 100. Jeśli bardziej przemawia do Ciebie klasyczny, klejony model notesu z okładką lub notes klejony bez okładki, znajdziesz je na innych zakładkach na stronie internetowej naszej drukarni.

Zamówione u nas materiały reklamowe otrzymasz zawsze z darmową przesyłką na terenie całej Polski. Odpowiedzi na ewentualne pytania uzyskasz w kontakcie z naszymi doradcami. Zapraszamy!

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.