notes firmowy na spirali

notesy.

Świat pełen jest dobrych pomysłów – nie pozwól im uciec. Daj swoim klientom notesy, w których
zapiszą ważne dla siebie sprawy. Czy może istnieć lepsza reklama Twojej firmy niż troska o to, by jej
klientom nie umknęły najlepsze rozwiązania? W Good Printing przygotujemy dla Ciebie notesy, które
będą nie tylko przydatnym gadżetem, ale przede wszystkim nienachalną reklamą. Zobacz, co możemy
dla Ciebie zrobić.

To najbardziej praktyczna forma notesów. Zawsze pod ręką, by zapisywać w nich ważne informacje dla współpracowników, plany na rozwój firmy, dane do ważnych kontrahentów. Zanotowane na kartkach z Twoim logo zdania sprawią, że ich odczytanie połączy się z wspomnieniem firmy, która przekazała notes. Czy nie o to właśnie chodzi? Notesy klejone można spersonalizować: umieścić logo i dane firmy na okładce lub na kolejnych kartkach brulionu.

Oszczędna forma, nieskończone możliwości. Notesy bez okładki to obowiązkowy (zaraz po filiżance na kawę) element wyposażenia biura. Lekki i gotowy, by w każdym momencie zapisać w nim ważne informacje, leży prawie na każdym stole. Niech pojawi się również na biurku Twojego potencjalnego klienta.

Wszystko, co ważne, w jednym miejscu. Notesy na spirali połączą kartki z cennymi informacjami, a Ty, wręczając go w prezencie, połączysz skojarzenie Twojej firmy z samymi dobrymi emocjami. Spiralne notesy, które przygotujemy dla Ciebie w Good Printing, mogą mieć różne wymiary, objętości i wzory. Wybierz te, które najbardziej odpowiadają charakterowi Twojej firmy. Spersonalizuj je, dodając logo i dane kontaktowe.

jaki notes wybrać?

Nie wiesz, na jaki notes się zdecydować? Pozwól, że podpowiemy Ci, na co warto zwrócić uwagę:

  • jeśli Twój klient jest eleganckim i poważanym kontrahentem – wybierz notes klejony z okładką;
  • jeśli pracuje w branży kreatywnej i nieustannie otrzymuje nowe informacje – postaw na notes klejony bez okładki;
  • jeśli przemieszcza się i niejednokrotnie pracuje z różnych miejsc – notes spiralny będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pamiętaj, by do nadrukowania logo i danych Twojej firmy odpowiednio je przygotować. Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi formatami lub nie jesteś przekonany do konkretnego układu informacji – skontaktuj się z nami. Graficy, którzy pracują dla Good Printing pomogą Ci w ustaleniu najlepszego rozwiązania. A koszty? Nimi się nie przejmuj. Jesteśmy po to, by znaleźć rozwiązanie, które połączy i jakość, i dobrą cenę.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.