druk plakatów

plakaty.

Chcesz mieć pewność, że Twój przekaz reklamowy dotrze do większej liczby odbiorców? Postaw na druk plakatów reklamowych. Nie od dziś znane są ze swojej skuteczności, dlatego reklamodawcy tak chętnie czerpią z ich potencjału. Przy odpowiednich założeniach plakaty pełnią jednocześnie funkcje reklamową, informacyjną i dekoracyjną. Trzeba tylko zadbać o wysoką jakość wydruków, estetyczną kompozycję, odpowiednią kolorystykę i miejsce wyeksponowania plakatu, aby jeszcze bardziej zwiększyć jego moc reklamową. Przy współpracy z Good Printing zyskasz pewność inwestycji w profesjonalny nośnik reklamowy, spójny z identyfikacją wizualną twojej marki.

Na dużej powierzchni plakatów reklamowych z pewnością zmieścisz wszystko, co tylko chcesz przekazać swoim obecnym i potencjalnym odbiorcom. Zamawiając druk plakatów, nie musisz ograniczać przekazu do najważniejszych danych teleadresowych, tak jak w przypadku mniejszych formatów materiałów reklamowych. To idealny sposób na poinformowanie klientów o sezonowej promocji, wyprzedaży lub nowej ofercie. Z plakatu reklamowego warto skorzystać także w chwili wejścia na rynek w celu zaistnienia w świadomości przyszłych odbiorców. Chwytliwe hasło i rzucająca się w oczy grafika na plakacie to skuteczny sposób na promocję, niezależnie od branży, w jakiej działasz. Powieszone w witrynie, widocznym miejscu w twojej siedzibie lub w specjalnych miejscach na ulicach będą przyciągać wzrok, zwiększać świadomość twojej marki i zachęcać przechodniów do skorzystania z oferowanych produktów bądź usług.

druk plakatów w Good Printing.

Drukujemy plakaty offsetowo na papierach matowych i błyszczących, jednostronnie lub dwustronnie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom reklamodawców z okrojonym budżetem, oferując przystępne ceny wydruków. Dostępne formaty to rozmiary od A1 do B3. Oferujemy najwyższą jakość wydruku i papieru, dzięki czemu Twoje plakaty będą wytrzymałe, a kolory na nich trwałe. W ofercie posiadamy także druk plakatów listwowanych, czyli jeszcze bardziej wytrzymałych niż ich klasyczne odpowiedniki. Ten rodzaj plakatów prezentuje się szczególnie profesjonalnie, dlatego jest rozwiązaniem chętnie wybieranym na rozmaite wydarzenia branżowe, takie jak konferencje czy targi.

Wyślij nam projekt lub zleć wykonanie kreacji naszym doświadczonym grafikom. Każde zamówienie w Good Printing objęte jest darmową przesyłką na terenie Polski, dlatego już dziś skorzystaj z okazji, a jeśli nurtują cię jeszcze jakieś pytania dotyczące zamówienia, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy chętnie rozwieją ewentualne wątpliwości.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.