teczki firmowe z nadrukiem

Teczki firmowe: papierowe, z nadrukiem, na gumce? | Gdy detal decyduje o wszystkim

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy czekając na ważne spotkanie biznesowe, zastanawiałeś się, czy wszystkie elementy dopięte są na ostatni guzik. Chciałeś mieć pewność, że jesteś doskonale przygotowany. Nawet jeśli dałeś z siebie wszystko, o powodzeniu spotkania często decydował szczegół. Co jeśli powiemy Ci, że od z pozoru „nieważnych” firmowych teczek może zależeć to, jak zostaniesz zapamiętany? Co jeśli to, jak zostaniesz zapamiętany zdecyduje o wyborze Twojej oferty?

Teczki firmowe z nadrukiem | Pokaż się od najlepszej strony

Jednym z najlepszych sposobów na elegancką promocję jest przekazanie klientowi materiałów w teczce z logo firmy. Spotkanie biznesowe nabiera wówczas zupełnie innego charakteru. Komunikacja przechodzi na wyższy poziom. Umowa o współpracy czy materiały reklamowe wręczone w teczce z nadrukiem firmowym zgodnym z identyfikacją wizualną marki świadczą o Twoim przywiązaniu do szczegółów. Taka oprawa dokumentów sprawdzi się również doskonale na wszelkich zjazdach, konferencjach i szkoleniach. Teczki firmowe z logo sprawdzą się w każdej branży – w końcu mogą być zamówione zarówno jako teczki dla firm współpracujących jako klientów, jak również jako teczki na dokumenty firmowe. Warto pamiętać, że w obecnych czasach konkurencja nie śpi, a detale są istotne. Wszystko zależy od przeznaczenia produktu. Dlatego oferujemy dwie różne pojemności teczek na dokumenty z logo firmy, a także teczki firmowe z gumką, która dodatkowo zabezpiecza umieszczone w środki kartki przed wypadnięciem. 

Teczki papierowe na dokumenty | Estetyczna organizacja

Teczka papierowa z logo firmy ze względu na dużą powierzchnię do zadrukowania, stwarza świetne warunki do pomysłowego zaprezentowania Twojej marki. Oprawa przygotowana w wybranym przez Ciebie kolorze może nawiązywać między innymi do firmowych wizytówek. Ciekawym pomysłem wydaje się zastosowanie do teczek na dokumenty z logo wielu kolorów brandu do odróżnienia kategorii przechowywanych dokumentów. Zatem teczka papierowa z nadrukiem będzie w rękach Twoich pracowników prostym, ale jednocześnie profesjonalnym narzędziem organizacyjnym. Wyobraź sobie własne biuro i półki z dokumentami przechowywanymi w personalizowanych teczkach papierowych z logo firmy i odpowiadającej jej kolorystyce. Wygląda niezwykle reprezentacyjnie, prawda? 

Teczka ofertowa z logo | Bądź zawsze blisko klienta

Szukasz idealnych teczek ofertowych z nadrukiem, która wyróżni Twoją firmę i zachwyci klientów? Mamy to, czego potrzebujesz! Teczka ofertówka jest doskonałym narzędziem promocji. Dlatego proponujemy teczkę ofertową A4 z nadrukiem, która pozwoli Ci przekazać ważne informacje o Twojej ofercie w sposób efektowny i czytelny. Nasz produkt wykorzystuje się w jednym z tzw. „touchpointów” czyli punkcie styku klienta z firmą. Zadbaj więc o to, żeby przekazywany klientowi katalog Twoich usług miał dobrą oprawę. Dzięki teczkom ofertowym z logo firmy prezentacja Twoich produktów lub usług zawsze będzie wyglądała profesjonalnie. Przekazanie oferty w takim spersonalizowanym artykule papierniczym pozwoli Twoim klientom przechowywać ją w jednym miejscu – w końcu trudniej jest zagubić teczkę ofertową z nadrukiem niż broszurę promocyjną. Dlatego w torbach przedstawicieli handlowych zawsze znajdziemy teczki ofertowe. Druk tych spersonalizowanych artykułów nie wymaga dużego nakładu finansowego, a może przynieść spore korzyści w postaci budowania świadomości marki. W asortymencie posiadamy teczki ofertowe otwarte oraz z gumką – wybór należy do Ciebie. 

Kto skorzysta z teczki ofertowej?

Teczki ofertowe firmowe znajdują zastosowanie w każdej gałęzi gospodarki. Jest to produkt dość uniwersalny pod tym kątem. Oprócz dostosowania kolorystycznego i umieszczenia na niej firmowej grafiki, teczka ofertowa może też zawierać pełne dane kontaktowe Twojego przedsiębiorstwa – telefon, stronę www, adres e-mail czy adres siedziby firmy. Niektórzy klienci decydują się także na wydrukowanie minimalistycznej, wypunktowanej oferty firmy lub hasłowego podkreślenia atutów marki. 

W kartonowe teczki reklamowe z nadrukiem inwestują przede wszystkim banki, biura nieruchomości, firmy telekomunikacyjne, prawnicy i notariusze, czyli te branże, w których bezpośredni kontakt z klientem jest kluczowy. Pracownicy takich firm zabierają teczki na spotkania z klientami, kiedy przygotowują oferty „szyte na miarę” lub gdy transakcja wymaga podpisania rozmaitych dokumentów. Weź przykład z tych grup i wykorzystaj teczki w swojej strategii marketingowej.

Firmowe teczki z nadrukiem w ofercie Good Printing

W naszej ofercie uwzględniliśmy teczki, po które będziesz sięgał, by reprezentowały Twoją firmę. W Good Printing znajdziesz:

  • teczki firmowe jednobigowe,
  • teczki firmowe dwubigowe,
  • teczki firmowe z papieru kredowego matowego (350g).
  • teczki firmowe  z kartonu jednostronnie bielonego (300g).

 

Ważna informacja: do każdego z rodzajów teczek można zamówić gumkę. To jeden z lepszych sposobów na ochronę dokumentów. Wszystkie produkty z tej kategorii mają w standardzie nacięcie na wizytówki. W Good Printing realizujemy również nietypowe projekty (niecodziennie zamknięcia, folia non-scratch na projektach o ciemnej kolorystyce).

Co przygotować do złożenia zamówienia na teczki papierowe z nadrukiem?

  1. Zastanów się, do jakich celów będą wykorzystywane teczki: czy będą przenoszone w nich pojedyncze dokumenty, czy duże ilości papieru.
  2. Przygotuj informacje na temat identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli jej nie masz, powiedz nam o kolorach, które chcesz wykorzystać.
  3. Przygotuj logo, najlepiej w formacie PDF.
  4. Rozważ zastosowanie niecodziennych rozwiązań. Jeśli chcesz zaskoczyć czymś klientów, śmiało – możesz nam o tym opowiedzieć.
  5. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie.
  6. Czekaj na teczki, którymi zachwycisz swoich klientów.

Ważna informacja: wszelkie informacje na temat kwestii technicznych związanych z nadrukiem logo znaleźć można w zakładce Jak przygotować projekt do druku.

Zamów teczki w Good Printing

W drukarni Good Printing kompleksowo zajmujemy się wydrukiem teczek na zamówienie: przeprowadzimy Cię krok po kroku od momentu projektowania, wybór papieru i wykończenia, aż po dostarczenie kompletu teczek z Twoim nadrukiem. Zaplanujemy cały proces w taki sposób, by cena zamówienia wpisała się w Twoje możliwości finansowe.

Oferujemy teczki ofertowe w uniwersalnym rozmiarze A4. Dzięki takim wymiarom nadają się do przechowywania dokumentów standardowej wielkości.  Na życzenie klienta wykonujemy ciekawe zdobienia, dzięki którym materiały przykuwają uwagę. Możesz wysłać swoją koncepcję, jeżeli wiesz już, jak powinna wyglądać. Jeśli jednak jeśli nie masz gotowego projektu teczki firmowej – wykonamy go dla Ciebie. Pracują u nas specjaliści w dziedzinie marketingu i grafiki, którzy pomogą Ci opracować produkt estetyczny, skuteczny i spójny z Twoim brandingiem. 

 Obsługujemy zamówienia z każdego zakątka Polski i – co więcej – oferujemy darmową wysyłkę na terenie całego kraju. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji dotyczących szczegółów oferty oraz sposobu składania zamówień.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.