teczki firmowe z nadrukiem

Teczki firmowe: papierowe, z nadrukiem, na gumce? | Gdy detal decyduje o wszystkim

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy czekając na ważne spotkanie biznesowe, zastanawiałeś się, czy wszystkie elementy dopięte są na ostatni guzik. Chciałeś mieć pewność, że jesteś doskonale przygotowany. Nawet jeśli dałeś z siebie wszystko, o powodzeniu spotkania często decydował szczegół. Co jeśli powiemy Ci, że od z pozoru „nieważnej” teczki firmowej może zależeć to, jak zostaniesz zapamiętany? Co jeśli to, jak zostaniesz zapamiętany zdecyduje o wyborze Twojej oferty?

Teczki firmowe z nadrukiem | Pokaż się od najlepszej strony

Jednym z najlepszych sposobów na elegancką promocję jest przekazanie klientowi materiałów w teczce z firmowym logo. Spotkanie biznesowe nabiera wówczas zupełnie innego charakteru. Komunikacja przechodzi na wyższy poziom. Umowa o współpracy czy materiały reklamowe wręczone w teczce z nadrukiem zgodnym z identyfikacją wizualną marki świadczą o Twoim przywiązaniu do szczegółów. Taka oprawa dokumentów sprawdzi się również doskonale na wszelkich zjazdach, konferencjach i szkoleniach.

Teczki papierowe | Twoje miejsce na reklamę

Teczka firmowa ze względu na dużą powierzchnię do zadrukowania, stwarza świetne warunki do pomysłowego zaprezentowania Twojej marki. Możesz na niej umieścić nie tylko logo, ale również pełne dane kontaktowe – telefon, adres email czy adres siedziby firmy. Oprawa stworzona w wybranym przez Ciebie kolorze może nawiązywać do logo lub firmowych wizytówek. Papierowe teczki z nadrukiem będą w rękach Twoich pracowników prostym, ale jednocześnie profesjonalnym narzędziem tworzenia wizerunku. Zabiorą ją ze sobą przed wyjściem na spotkanie. W tego typu materiały reklamowe inwestują przede wszystkim banki, biura nieruchomości, prawnicy i notariusze. Weź przykład z tych grup i wykorzystaj teczki w swojej strategii marketingowej.

Firmowe teczki z nadrukiem w ofercie Good Printing

W naszej ofercie uwzględniliśmy teczki, po które będziesz sięgał, by reprezentowały Twoją firmę. W Good Printing znajdziesz:

  • teczki firmowe jednobigowe,
  • teczki firmowe dwubigowe,
  • teczki firmowe z papieru kredowego matowego (350g).
  • teczki firmowe  z kartonu jednostronnie bielonego (300g).

 

Ważna informacja: do każdego z rodzajów teczek można zamówić gumkę. To jeden z lepszych sposobów na ochronę dokumentów. Wszystkie produkty z tej kategorii mają w standardzie nacięcie na wizytówki. W Good Printing realizujemy również nietypowe projekty (niecodziennie zamknięcia, folia non-scratch na projektach o ciemnej kolorystyce).

Co przygotować do złożenia zamówienia na teczki papierowe z nadrukiem?

  1. Zastanów się, do jakich celów będą wykorzystywane teczki: czy będą przenoszone w nich pojedyncze dokumenty, czy duże ilości papieru.
  2. Przygotuj informacje na temat identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli jej nie masz, powiedz nam o kolorach, które chcesz wykorzystać.
  3. Przygotuj logo, najlepiej w formacie PDF.
  4. Rozważ zastosowanie niecodziennych rozwiązań. Jeśli chcesz zaskoczyć czymś klientów, śmiało – możesz nam o tym opowiedzieć.
  5. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie.
  6. Czekaj na teczki, którymi zachwycisz swoich klientów.

Ważna informacja: wszelkie informacje na temat kwestii technicznych związanych z nadrukiem logo znaleźć można w zakładce Jak przygotować projekt do druku.

Zamów teczki w Good Printing

Oferujemy teczki w uniwersalnym rozmiarze A4. Dzięki takim wymiarom nadają się do oprawienia dokumentów standardowej wielkości. Na życzenie klienta wykonujemy ciekawe zdobienia, dzięki którym materiały przukuwają uwagę. Możesz wysłać swoją koncepcję, jeżeli wiesz, jak powinna wyglądać.

Pamiętaj: jeśli jednak jeśli nie masz gotowego projektu – wykonamy go dla Ciebie. Pracują u nas specjaliści w dziedzinie marketingu i grafiki, którzy pomogą Ci opracować produkt estetyczny, skuteczny i spójny z twoim brandingiem. Drukujemy w Krakowie – w siedzibie Good Printing. Obsługujemy jednak zamówienia z całej Polski. Oferujemy darmową wysyłkę na terenie całego kraju.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji dotyczących szczegółów oferty oraz sposobu składania zamówień.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.