teczki firmowe z nadrukiem.

Jednym z najlepszych sposobów na elegancką promocję i zaprezentowanie się jako profesjonalista jest przekazanie klientowi materiałów czy dokumentów w teczce ofertowej z firmowym logo. Spotkanie biznesowe nabiera wówczas zupełnie nowego charakteru, a komunikacja przechodzi na wyższy poziom. Umowa o współpracy, wydrukowana oferta czy materiały reklamowe wręczone w teczce z nadrukiem, będącej elementem identyfikacji wizualnej marki świadczą o twoim przywiązaniu do szczegółów zewnętrznej oprawy spotkania. Teczki firmowe sprawdzą się też doskonale na wszelkich zjazdach, konferencjach i szkoleniach. Jeśli występujesz w roli prelegenta, zarówno własne opracowania, jak i materiały szkoleniowe dla słuchaczy możesz profesjonalnie oprawić w papierową teczkę z nadrukiem.

nadruki na teczkach firmowych.

Teczka ofertowa, ze względu na dużą powierzchnię do zadrukowania, stwarza świetne warunki do pomysłowego zaprezentowania twojej marki. Możesz na niej umieścić nie tylko logo, ale pełne dane kontaktowe – telefon, adres email czy adres siedziby firmy. W wybranym przez Ciebie kolorze i z ciekawą grafiką mogą nawiązywać do logo lub firmowych wizytówek, które wręczysz wraz z przekazanymi materiałami twojemu nowemu klientowi lub partnerowi w biznesie. Papierowe teczki z nadrukiem zlokalizowane w łatwo dostępnym miejscu biura pozwalają każdemu z pracowników zaopatrzyć się w to proste, acz profesjonalne narzędzie marketingowe przed wyjściem na spotkanie. W druk teczek inwestują przede wszystkim banki, biura nieruchomości, prawnicy i notariusze. Weź przykład z tych grup i wykorzystaj teczki firmowe w swojej strategii marketingowej.

druk teczek w Good Printing.

Drukujemy standardowe teczki na papierze matowym, w uniwersalnym rozmiarze A4, dzięki czemu nadają się one do oprawienia standardowej wielkości dokumentów. Na życzenie klienta wykonujemy ciekawe zdobienia, dzięki którym twoje teczki z pewnością będą przykuwać uwagę. Możesz wysłać swoją koncepcję teczki z nadrukiem, jeżeli wiesz, jak powinna wyglądać, jednak jeśli nie masz gotowego projektu – wykonamy go dla Ciebie. Pracują u nas specjaliści w dziedzinie marketingu i grafiki, którzy pomogą ci opracować produkt estetyczny, skuteczny i spójny z twoim brandingiem. Teczki firmowe drukujemy w siedzibie Good Printing w Krakowie, jednak obsługujemy zamówienia z całej Polski, oferując darmową wysyłkę na terenie całego kraju.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji dotyczących szczegółów oferty oraz sposobu składania zamówień na druk teczek.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.