ulotki składane

Ulotki składane - drukowanie broszury, która zaskoczy wszystkich

Masz już dość nudnych ulotek, które niewiele mówią? Chcesz zaskoczyć klientów i pokazać im, że są dla Ciebie ważni? Doskonale! Właśnie po to powstały ulotki składane. Te drukowane broszury mogą stać się mapą, która poprowadzi wprost do Twojej firmy. Powiedz nam, co chcesz przekazać światu, a my zajmiemy się resztą.

Drukowanie broszury, która skutecznie przyciągnie klientów, wymaga precyzji i doświadczenia. Drukowaniem ulotek zajmujemy się od lat, dzięki temu jesteśmy w stanie:

 • podpowiedzieć, jakich kolorów zdecydowanie nie warto ze sobą łączyć;
 • zasugerować fonty, które wpiszą się w identyfikację wizualną firmy;
 • pomóc w wyborze papieru, na którym zostanie wydrukowana ulotka;
 • zasugerować, jak powinien być rozmieszczony tekst;
 • zaproponować dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią projekt.

Ulotki składane to rozwiązanie dla tych, którzy klientów przyciągnąć chcą nie tylko treścią, ale również sposobem, w jaki jest ona przedstawiona. Umieszczenie wybranych informacji na wierzchu ulotki sprawia, że te z komunikatów, które ukryte są w środku, sprawiają wrażenie bardziej tajemniczych, zarezerwowanych wyłącznie dla wybranych. W jaki sposób to wykorzystać?

 • Umieszczając wewnątrz te informacje, na których szczególnie Ci zależy.
 • Bawiąc się formą i grafiką.
 • Wykorzystując grę językową.

Ulotki składane dają duże możliwości działania. Warto wykorzystać to, projektując ich wygląd oraz treść.

W jakich branżach sprawdzą się ulotki składane?

Ulotki składane, które wprowadzają do komunikacji z klientem element zaskoczenia, doskonale sprawdzą się w branżach takich jak:

 • turystyka: będą świetną wizytówką hoteli, pensjonatów, ośrodków agroturystycznych;
 • gastronomia: zaproszą gości do restauracji, kawiarni, ogródków piwnych;
 • beauty: w interesujący sposób przedstawią ofertę salonów kosmetycznych i fryzjerskich,
 • relaks: przyciągną uwagę gości stref wellness, gabinetów masażu, saun,
 • rozwój: opowiedzą o usługach psychologa, coacha, trenera personalnego.

Żeby broszura składana spełniała swoją funkcję, warto w odpowiedni sposób przygotować projekt. Od czego warto zacząć? Od pomysłu! Zastanów się, w jaki sposób chcesz opowiedzieć o swojej firmie, swoich usługach lub o sobie. Dobierz kolory, które Ci w tym pomogą lub skorzystaj z wiedzy dotyczącej psychologii kolorów. Co dalej?

Pamiętaj, że drukujemy to, co nam wyślesz. Ważne jest więc, by odpowiednio przygotować pliki do druku. Żeby tak się stało, skorzystaj z naszych wskazówek.

 1. Swoją ulotkę przygotuj w programie graficznym, który wygeneruje plik do formatu PDF.
 2. Ustaw dobrą rozdzielczość, sugerujemy 300 ppi.
 3. Kolorystykę zapisz w standardzie CMYK
 4. Pamiętaj, by zostawić akapity, które pozwolą na precyzyjne wycięcie ulotki.

Jeśli nie wiesz, jak zaprojektować ulotkę lub ustawić parametry, skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy Ci przygotować Twój plik do druku.
Jak rozmieścić informacje w ulotkach składanych?

Zastanawiasz się, jak odpowiednio rozmieścić informacje w ulotkach, które będziesz wręczać swoim klientom? Musimy Cię zmartwić – nie ma precyzyjnych wytycznych. Wiele zależy od tego, jaki komunikat chcesz przekazać oraz kim są Twoi odbiorcy. Jednak mimo że trudno o uniwersalny sposób, mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które mogą okazać się przydatne! 

Na pierwszej stronie zaskocz klientów hasłem i mimalistyczną grafiką! Pamiętaj, że tekst nie musi się rymować. Ważne, żeby trafiał w sedno lub przyciągał grą słów.

W środku umieść to, co nagrodzi klienta za poświęcenie czasu, w zależności od branży, jaką chcesz reklamować, może to być:

 • menu z pięknymi zdjęciami,
 • lista zabiegów relaksacyjnych lub kosmetycznych z opisem ich elektów;
 • galeria zdjęć atrakcji turystycznych wraz z informacjami na temat drogi do nich (mała mapa);
 • krótka nota biograficzna coacha, psychologa lub trenera personalnego.

Wiesz już, że chcesz, by Twoja ulotka się wyróżniała. Zależy Ci na wysokiej jakości wydruku i papierze, który nie ulega szybkiemu zniszczeniu. Szukasz więc miejsca, które zamknie te cechy w jednym produkcie. Zapraszamy do współpracy! Drukując w Good Printing:

 • masz pewność realizacji zlecenia w terminie – trzymamy się ustalonych dat, ponieważ wiemy, że ich nieprzestrzeganie może pokrzyżować biznesowe plany;
 • otrzymujesz wydruk, którego jakość zadawala Ciebie, Twoich klientów, ale również i nas – tak, jesteśmy pedantami i nie umiemy wypuścić materiałów o słabej jakości;
 • zyskujesz wsparcie osób, które w branży drukarskiej widziały już wiele. Niewiele natomiast może nas zaskoczyć. Wiemy, na co zwracać uwagę, doradzając klientowi, wiemy, na czym może mu zależeć. Dzielimy się wiedzą, ponieważ wychodzimy z założenia, że na ulotki dobrej jakości zasługuje każdy;
 • dostajesz ulotkę, której cena wydruku jest atrakcyjna. Nie drukujemy słabych jakościowo plików, ponieważ wiemy, że naszą najlepszą reklamą jest precyzja wykonania tego, co robimy. Chcemy, by dobra opinia o Good Printing szła za nami w świat;
 • otrzymujesz darmową wysyłkę na terenie całej Polski – korzystamy z dobrodziejstw naszych czasów. Zamówienie na wydruk możesz złożyć z dowolnego miejsca w Polsce, pliki udostępnić przez internet, a szczegóły omówić telefonicznie. Gotowe zamówienie wyślemy do Ciebie sprawdzoną firmą kurierską;
 • zyskujesz produkt, który sprawi przyjemność Twoim klientom. Drukujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn, towar przechowujemy w wentylowanych magazynach. Nie ma mowy o ulotkach z zapachem wilgoci czy kurzu.

 

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta? A może chcesz skonsultować kwestie techniczne? Czekamy na Twoje komentarze i propozycje. 
Napisz do nas poprzez formularz na stronie internetowej, odezwij się w rozmowie telefonicznej lub odwiedź nas w siedzibie Good Printing.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.