ulotki składane.

Broszury to doskonały sposób, aby przekazać swoim potencjalnym klientom więcej informacji. Większa przestrzeń do zadrukowania to możliwość zamieszczenia na materiale reklamowym szczegółów oferty. Które branże najchętniej wykorzystują ulotki składane w swojej strategii promocyjnej i dlaczego to właśnie nasze wydruki warto zamawiać?

druk broszur dla firm usługowych.

Z ulotek składanych bardzo często korzystają firmy z branży gastronomicznej. Tego typu rozwiązanie jest doskonałe zwłaszcza dla pizzerii i restauracji z dowozem – na rozbudowanej ulotce można bowiem umieścić całe menu lokalu. To bardzo wygodna opcja dla klienta, który nie musi szukać dodatkowych informacji o daniach i ich cenie w internecie.
Druk broszur sprawdzą się również w przypadku salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i wielu innych firm świadczących duży wybór usług. Możesz na nich zawrzeć czytelne informacje i uzupełnić je niebanalną grafiką. Na tego typu ulotce zmieszczą się cennik, dane teleadresowe firmy, a także informacje o aktualnych promocjach i rabatach. Ponadto ulotka składana jest zdecydowanie bardziej oryginalną formą promocji niż jej klasyczny odpowiednik. Dzięki temu ma większą szansę wzbudzić zainteresowanie klientów, którzy zostaną nią obdarowani.

dlaczego warto wybrać Good Printing?

Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje klientów, a przy tym dysponujemy ogromem możliwości do wyboru w dziedzinie drukowania broszur. Zamówisz u nas zarówno standardowe, jak i fantazyjne i nieszablonowe formy, dzięki którym twoja reklama wyróżni się spośród propozycji lokalnej konkurencji. Zamawiając u nas ulotki składane, do wyboru masz papiery błyszczące i matowe, lakierowane lub foliowane oraz różne formy zdobień, przy pomocy których jeszcze bardziej zwiększysz estetykę wydruku. Jedyne, co cię ogranicza to twoja wyobraźnia – oferujemy drukowanie broszur z przekazanego projektu albo opcję przygotowania oryginalnej kreacji specjalnie dla Ciebie. Współpracujemy z doświadczonymi i kreatywnymi grafikami z głowami pełnymi świeżych pomysłów, gotowych przekuć je dla ciebie w skuteczny materiał promocyjny. Zamawiając ulotki składane w Good Printing, masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane starannie i terminowo, a paczka z wydrukami zostanie dostarczona pod wskazany adres bez dodatkowych kosztów dostawy. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, a otrzymasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące cię pytania dotyczące zamówienia. Wysoka jakość, którą możemy się szczycić, charakteryzuje zarówno nasze produkty, jak i obsługę klienta.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.