wizytówki premium.

Jednym z podstawowych narzędzi komunikacji z klientem biznesowym są wizytówki. Ich jakość
odzwierciedla profesjonalizm naszej firmy, dlatego warto poświęcić nieco czasu i uwagi, by wybrać
odpowiedni projekt. Dla tych, którzy przy pomocy wizytówki chcieliby wyrazić prestiż swojej marki,
proponujemy wizytówki premium. Czym różnią się od klasycznych wizytówek? Kiedy warto zamówić właśnie ten rodzaj?

postaw na jakość wizytówek.

Wizytówki premium dedykowane są wszystkim tym, którym zależy na podkreśleniu wysokiej rangi przedsiębiorstwa i wyróżnieniu się spośród konkurencji. Tego typu wizytówki mogą też być wręczane wyjątkowo ważnym klientom, na współpracy z którymi przede wszystkim nam zależy. Wizytówki premium drukujemy na doskonałej jakości papierze, dbamy o tak samo wysoki standard wydruku. Oferujemy rozmaite opcje uszlachetnienia wizytówki, na przykład poprzez wykończenie folią soft touch czy wykorzystanie lakieru 3D. Zamawiając u nas wizytówki premium, masz pewność otrzymania wysokiej jakości produktu, który w swojej formie i przekazie odzwierciedla standardy, którym hołdujesz w swojej firmie. Tego typu wizytówka z pewnością będzie wyróżniać się w pliku rozmaitych materiałów reklamowych, jakie klient otrzyma w trakcie wydarzenia biznesowego lub w czasie spotkań z różnymi przedsiębiorcami, oferującymi mu swoje produkty lub usługi.

W pracy nad wizytówkami w wersji premium stosujemy szlachetne materiały, a także nieszablonowe zdobienia dodające im elegancji. W ofercie mamy między innymi wykończenie druku przy pomocy lakieru wybiórczego UV. Dzięki niemu możemy uwypuklić wybrane przez ciebie informacje – te, na których podkreśleniu zależy ci najbardziej. To właśnie na nie w pierwszej kolejności skieruje swój wzrok obdarowany wizytówką odbiorca. Realizujemy projekty nadesłane przez naszych klientów, a także proponujemy stworzenie oryginalnej, indywidualnej wizji. Dzięki
zatrudnianiu doświadczonych grafików możemy zaoferować nowoczesne i skuteczne projekty, skrojone na miarę potrzeb zamawiającego.

Zastanawiasz się, jak zmieścić na małej wizytówce wszystkie informacje, które chciałbyś przekazać swojemu odbiorcy? Potrzebujesz więcej przestrzeni do zadrukowania? Skorzystaj z naszej oferty wizytówek składanych. Zapewniają dwukrotnie więcej miejsca do zamieszczenia ważnych informacji i
atrakcyjnych grafik niż wersja standard.

Good Printing to nie tylko najwyższy poziom jakości produktów i usług, ale także bezpłatna dostawa zamówionych materiałów reklamowych na terenie całej Polski. Pytania? Nasi doradcy czekają na ciebie w kontakcie telefonicznym lub mailowym. Zapraszamy!

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.