wizytówki

Wizytówki premium: czarne, białe, wielokolorowe - 1000 sztuk przygotujemy dla Ciebie w 1-2 dni robocze

Jednym z podstawowych narzędzi komunikacji z klientem biznesowym są wizytówki. Ich jakość odzwierciedla profesjonalizm firmy, dlatego warto poświęcić nieco czasu i uwagi, by wybrać odpowiedni projekt. Dla tych, którzy przy pomocy wizytówki chcieliby wyrazić prestiż swojej marki, proponujemy wizytówki najwyższej klasy. Wiemy, że biznes nie lubi stagnacji – drukujemy wizytówki zaraz po otrzymaniu zamówienia. Dzięki temu, że robimy to od lat, wiemy, jak połączyć ekspresowy czas realizacji z jakością wykonania, która nie pozostawi miejsca na uwagi czy niezadowolenie. 

Czarne wizytówki - pokaż elegancję i klasę

Wizytówki premium przeznaczone są dla tych, którym zależy na podkreśleniu wysokiej rangi przedsiębiorstwa i wyróżnieniu się spośród konkurencji. Tego typu kartoniki z informacjami powinny być wręczane wyjątkowo ważnym klientom, z którymi chcemy współpracować.

Czarne wizytówki sprawdzą się doskonale w branżach, w których elegancja i klasa powinny być podkreślane w sposób subtelny. To rozwiązanie proponujemy przedstawicielom:

 • ekskluzywnych restauracji,
 • kancelarii adwokackich,
 • salonów samochodowych,
 • hoteli organizujących konferencje i bankiety.

Dzięki odpowiednio dostosowanym technikom druku oraz dobranemu do niego papierowi jesteśmy w stanie stworzyć czarne wizytówki, które nie tracą głębi koloru, dobrze zachowują naniesiony napis oraz logo. Pokrycie projektu folią zabezpieczającą chroni je przez zabrudzeniem oraz potwierdza, że osoba wręczająca ją wyróżnia się nienaganną estetyką. Na takim wizerunku najbardziej nam zależy, prawda?

czarne wizytówki w wersji premium_zdjęcie

Wizytówki premium soft

Dla przedstawicieli firm, które chcą się ogłaszać w nienachalny sposób, przygotowaliśmy ofertę wizytówek premium w wersji soft. To rozwiązanie, w którym duży nacisk położyliśmy na wybór papieru i odpowiednie połączenie go z kolorem i fontem. W minimalistycznych formach zawarliśmy informację, którą chcecie przekazać klientom: jesteśmy profesjonalistami, nie potrzebujemy głośnej reklamy.

Tego typu bloczki z informacjami doskonale wpiszą się wizerunek przedstawicieli branży:

 • ślubnej (wedding plannerów, salonów sukien ślubnych),
 • kosmetycznej (SPA, usługi fryzjerskie, strefa wellness),
 • kwiaciarskich i dekoratorskich,
 • związanych z psychiką człowieka (gabinety psychologiczne, sesje coachingowe)

Oferujemy rozmaite opcje uszlachetnienia wizytówki, na przykład poprzez wykończenie folią soft touch czy wykorzystanie lakieru 3D. Tworzymy produkty, które formą odzwierciedlają standardy, którym hołdujesz w swojej firmie. Wizytówka soft, mimo że w minimalistycznej wersji, z pewnością będzie wyróżniać się w pliku rozmaitych materiałów reklamowych, jakie klient otrzyma w trakcie wydarzenia biznesowego lub w czasie spotkań z różnymi przedsiębiorcami. Postaw na delikatność przekazu.

wizytówki lepszej jakości_photo

Ekskluzywna reklama w wersji matowej

Rynek reklamowy coraz odważniej sięga po rozwiązania proste i skuteczne. Przerost formy nad treścią już dawno za nami. Kolejni klienci decydują się na druk wizytówek premium w wersji matowej. Rezygnują z uszlachetnień druku i lakieru, wybierają surowy karton z mocnym sloganem reklamowym i zapadającym w pamięć logo. Wybór ekskluzywnych kartoników informacyjnych w wersji mat to potwierdzenie odwagi firmy do podążania za nieszablonowymi rozwiązaniami. To także doskonały sposób, by podkreślić, że jedyny trend, którego słuchamy, to nasze wewnętrzne przekonanie, co do tego, że coś jest odpowiednie.

Wizytówki w wersji matowej przypadną do gustu:

 • fotografom, filmowcom,
 • projektantom mody,
 • artystom,
 • poetom, pisarzom, copywriterom, dziennikarzom,
 • ilustratorom i grafikom.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre wizytówki będą wymagały mniejszego nakładu. Realizację jesteśmy w stanie dostosować do wymagań odbiorcy. Realizujemy zamówienia od 100 szt. do 1000 (lub więcej) szt. Dbamy o elastyczność pracy nad projektem, bo to ona sprawia, że zarówno nam, jak i klientom przynosi ona radość i daje poczucie dobrze wykonanego zadania.

czarne wizytówki 500 szt_ilustracja na stronę internetową

Wersja z lakierem wybiórczym

Bloczki reklamowe pokryte lakierem lub lakierem wybiórczym doskonale sprawdzą się, gdy klienci oczekują od naszej firmy silnych emocji lub dobrej zabawy. Lakierem pokrywamy zarówno wersje monochromatyczne wersje wizytówek, jak i te bardzo kolorowe. Nanosimy go na papier cienki i ten o większej gramaturze. Lakier wybiórczy najlepiej nanieść na logo lub tekst, który wymaga wyróżnienia. Oprócz walorów wizualnych ma również charakterystyczną fakturę, która zatrzymuje uwagę.

Wizytówki premium w wersji z lakierem wybiórczym spodobają się tym, którzy pracują w branży:

 • rozrywkowej (agencje eventowe, konferansjerzy, zespoły muzyczne),
 • związanej z silnymi emocjami (komisy samochodowe, puby, kluby muzyczne),
 • fashion (butiki, salony obuwia).

Zastanawiasz się, jak zmieścić na małej wizytówce wszystkie informacje, które chciałbyś przekazać swojemu odbiorcy? Potrzebujesz więcej przestrzeni do zadrukowania? Skorzystaj z naszej oferty wizytówek składanych. Zapewniają dwukrotnie więcej (niż wersja standard) miejsca do zamieszczenia ważnych informacji i atrakcyjnych grafik.

czarne wizytówki 1000 szt i więcej_zdjęcie na stronę

Wizytówki premium – jak złożyć zamówienie na ekskluzywną reklamę?

W pracy nad wizytówkami w wersji ekskluzywnej stosujemy szlachetne materiały a także nieszablonowe zdobienia dodające elegancji.

 • W ofercie mamy między innymi wykończenie druku przy pomocy lakieru wybiórczego UV. Dzięki niemu możemy uwypuklić wybrane przez Ciebie informacje – te, na których podkreśleniu zależy Ci najbardziej.
 • Realizujemy projekty nadesłane przez naszych klientów, a także proponujemy stworzenie oryginalnej, indywidualnej wizji.
 • Dzięki zatrudnianiu doświadczonych grafików możemy zaoferować nowoczesne i skuteczne projekty, skrojone na miarę potrzeb zamawiającego.

Jeśli masz już pomysł na to, jak będzie wyglądała Twoja wizytówka premium, wyślij nam swój projekt. Skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy, mailowo lub telefonicznie.

Good Printing to nie tylko najwyższy poziom jakości produktów i usług, ale także bezpłatna dostawa zamówionych materiałów reklamowych na terenie całej Polski. Masz pytania? Nasi doradcy czekają na Ciebie, by udzielić Ci wyczerpujących informacji.

wizytówki soft_photo

Czy warto inwestować w wizytówki wyższej klasy?

Rynek reklamowy nie pozostawia złudzeń, wygrywa ten, kto lepiej opowie o swojej firmie. Wykorzystując w tym celu wizytówki w formach odbiegających od przeciętnych (składane), pokażesz, że nie boisz się inwestować w detal. Bawiąc się kolorem (wizytówki czarne lub wersji soft), udowodnisz, że sprawnie i z zachowaniem dobrego smaku przekraczasz granice. Decydując się na uszlachetnienia druku i pokrycie go lakierem, sprawisz przyjemność z poznawania Twojej firmy.

Czym we współczesnym marketingu jest towar premium? 

To proste narzędzie, które sprawia, że klient poczuje się dzięki Tobie wyjątkowo. Emocje dostarczone na niepozornym kartoniku z informacjami zostaną z obdarowaną osobą o wiele dłużej, niż może Ci się wydawać. Ostatecznie to właśnie one zdecydują o wyborze Twojej usługi, firmy lub Twojego produktu.

wizytówki matowe_zdjęcie na stronę

Jak duże zamówienie złożyć?

 • Zastanów się, jak często w ciągu ostatniego roku wręczałeś wizytówki. Czy możesz określić te sytuacje jako standardowe, czy może było ich więcej (lub mniej) niż dotychczas? 
 • Odpowiedz sobie na pytanie, w jakich momentach (innych niż do tej pory) mógłbyś je wręczać. Może warto dodawać je do zamówień lub to na nich wpisywać termin kolejnej wizyty?
 • Przeanalizuj, czy w najbliższym czasie zmieni się Twój adres, logo lub hasło reklamowe. Od tego zależy, czy zamówisz 200 szt. czy będziesz potrzebował pliku, w którym znajdzie się ich aż 1000 szt.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.