wizytówki

wizytówki składane.

Wizytówka to często jeden z pierwszych materiałów reklamowych, z jakim styka się twój potencjalny klient. Umówione bądź przypadkowe spotkanie biznesowe, zakończone wymianą wizytówek, to symboliczne wyrażenie nadziei na kontynuowanie współpracy i gest świadczący o zainteresowaniu. Trudno zaprzeczyć, że przedsiębiorcy często uczestniczący w rozmaitych spotkaniach czy eventach otrzymują mnóstwo wizytówek, nie zawsze pamiętając o tym, od kogo je dostali. Dlatego w momencie zamawiania wizytówek powinieneś dobrze zastanowić się nad tym, jaki projekt wybrać, by zostać zapamiętanym i przekazać odbiorcy więcej informacji niż znajduje się na standardowej wizytówce.

wizytówki dla wymagających.

Wizytówki składane to oryginalna propozycja dla firm, które chcą przekazać klientowi więcej informacji już podczas pierwszego kontaktu. Powierzchnia dwa razy większa od standardowej pozwala umieścić na tym materiale chwytliwe hasła reklamowe, listę świadczonych przez firmę usług lub ciekawe, przyciągające wzrok grafiki. Format daje też więcej możliwości wprowadzenia elementów dekoracyjnych, przez które nasze wizytówki mogą zyskać na elegancji i designie. Ze względu na swoją formę nie zajmują przy tym więcej miejsca niż ich standardowe odpowiedniki, dlatego tak samo idealnie mieszczą się w wizytownikach, portfelach i kieszeniach. To świetne rozwiązanie dla wymagających – twoja wizytówka będzie integralną częścią oferty, a ty zapewnisz potencjalnym klientom pełniejszą informację o swoich usługach. Jako, że składane wizytówki to jeszcze mało popularny trend, wyróżnisz się w ten sposób spośród konkurencji i zwiększysz swoją szansę na bycie zapamiętanym.

zamów wizytówki składane w Good Printing.

W naszej drukarni oferujemy wizytówki składane w wybranym przez ciebie formacie i na wysokiej jakości papierze. Zrealizujemy twoją wizję lub, jeśli nie masz gotowego projektu, chętnie wykonamy go dla ciebie. Dobierzemy kreację, która będzie odzwierciedleniem twojego wyobrażenia o wizytówce idealnej. Dobierzemy kolory, czcionki i zdobienia zgodne z aktualnymi trendami lub pójdziemy pod prąd i stworzymy niebanalne wizytówki dla twojego biznesu. Odpowiadamy także na potrzeby najbardziej wymagających klientów, proponując wizytówki w technologii Multiloft lub w wersji premium, odznaczające się wyjątkową jakością i dodatkowymi zdobieniami. Naszą domeną jest terminowa realizacja i jakość dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Klienci Good Printing mogą też liczyć na darmową dostawę wizytówek w całej Polsce. Na ewentualne pytania odpowiadamy w kontakcie mailowym i telefonicznym. Zapraszamy!

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.