wizytówki

wizytówki.

Wizytówka to często jeden z pierwszych materiałów reklamowych, z jakim styka się Twój potencjalny klient. Umówione bądź przypadkowe spotkanie biznesowe, zakończone wymianą wizytówek, to symboliczne wyrażenie nadziei na kontynuowanie współpracy i gest świadczący o zainteresowaniu. Trudno zaprzeczyć, że przedsiębiorcy często uczestniczący w rozmaitych spotkaniach czy eventach otrzymują mnóstwo wizytówek, nie zawsze pamiętając o tym, od kogo je dostali. Dlatego w momencie zamawiania wizytówek powinieneś dobrze zastanowić się nad tym, jaki projekt wybrać, by zostać zapamiętanym i przekazać odbiorcy więcej informacji niż znajduje się na standardowej wizytówce.

pokaż więcej niż widać na wizytówce.

Chcesz powiedzieć coś o sobie? Skup się na odbiorcy! Nie, to nie paradoks. Wejdź w świat swojego klienta i przez chwilę wsłuchaj się w jego potrzeby.

Chciałby mieć to, co najlepsze.
Chciałby być wyjątkowy
Chciałby, byś o niego dbał.

Wyróżnij go już w momencie wręczania wizytówki. Zamówienie, które złożysz naszej firmie, zrealizujemy tak, by Twoją głowę zaprzątała wyłącznie perspektywa przejścia na nowy etap relacji z klientem.

powiedz światu o sobie.

Forma ma znaczenie! To ona, nie treść, sprawi, że zostaniesz zapamiętany. W świecie krzyku, natłoku informacji i przebodźcowania mów tylko o tym, co istotne. O resztę zadba papier, kolor i faktura. Wizytówki, które dla Ciebie stworzymy pokażą, że dbasz o komfort klienta, dając mu wyłącznie to, co najlepsze. W Good Printing wiemy, jakimi materiałami uzyskać pożądany efekt. Martwisz się, że nie masz wystarczającej wiedzy na temat papieru, fontów i grafiki? Niepotrzebnie! To przecież nasze zadanie, by pomóc Ci w realizacji Twojego projektu! Opowiedz nam o tym, co chcesz przekazać światu, pokaż kolory, które Cię inspirują, wskaż wartości, którymi kieruje się Twoja firma – całą resztą zajmiemy się my.

wizytówki proste.

Nie bój się sięgać po klasyczne rozwiązania. To, co sprawdzone, bywa najlepsze. Przygotujemy dla Ciebie wizytówki proste – te o oszczędnej formie: jednostronne lub dwustronne. Zastanów się, jaki efekt chcesz uzyskać, a my podpowiemy, na jakie rozwiązania warto się zdecydować.

Nie bój się oryginalności – dopóki panujesz nad projektem, będzie ona wyłącznie Twoim sprzymierzeńcem w pozyskiwaniu klientów. Wizytówki, które można składać, to nowość na rynku reklamowym. Dzięki większej powierzchni możliwe jest rozszerzenie informacji, które znalazłyby się na klasycznych wizytówkach. A czy będzie to treść, obraz czy elementy dekoracyjne – to wyłącznie Twoja decyzja. Ten typ wizytówek, mimo nowatorskiemu rozwiązaniu, zachowuje wymiary standardowych kartoników i tak jak one zmieści się w przestrzeni portfela lub wizytownika.

Klientów, na których uwadze szczególnie Ci zależy, wyróżnij wizytówkami wyższej klasy. W Good Printing przygotujemy dla Ciebie wizytówki w dwóch wersjach:

  • premium – drukowane na papierze wysokiej jakości oraz zawierające dodatkowe zdobienia i uszlachetnienia,
  • w technologii Multiloft – drukowane na papierze składającym się z kilku warstw.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.