DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W PAPIER FIRMOWY?

Papier firmowy to istotna część materiałów identyfikacyjnych, dzięki którym przedsiębiorstwo wzmacnia swoją markę. Dzieje się tak zwłaszcza w dobie internetu, kiedy coraz więcej firm rezygnuje z własnej papeterii. Czy to oznacza, że ręcznie pisane wiadomości przeszły do lamusa? Nic bardziej mylnego! Już teraz dowiesz się, dlaczego warto inwestować w papier firmowy.

Pełen profesjonalizm

Logo u dołu lub w górnym rogu listu wzbudza zaufanie i stanowi przejaw profesjonalizmu danej marki. Dzięki temu odbiorcy są od razu pozytywnie nastawieni do danej oferty, a w konsekwencji – skłonni do zakupu. Własna papeteria przekłada się również na pozytywne myślenie o produktach lub usługach danej firmy. Sprawia, że klienci postrzegają oferowaną jakość jako zdecydowanie wyższą. Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo było odbierane jako bardziej profesjonalne, zacznij od niewielkich szczegółów, takich jak papier firmowy.

Wiarygodność

Konsumenci są dzisiaj zalewani tak wieloma informacjami, że ciężko przykuć ich uwagę. Warto jednak przypomnieć, że wiele osób jest bardziej skłonnych zwrócić uwagę na to, co jest napisane drobnym druczkiem niż na to, co jest napisane wielkimi literami. Niewielkie logo sprawia, że odbiorcy koncentrują się na nadawcy. Dzięki temu właściwy przekaz danej wiadomości – informacja czy reklama – dociera do nich znacznie skuteczniej. Jeśli do tej pory Twoja firma nie posiada własnego papieru, warto jak najszybciej to zmienić.

Uniwersalność

Indywidualna papeteria odznacza się szerokim zastosowaniem. Używa się jej do listownej komunikacji z klientami, ale posłuży również pracownikom danej firmy lub jako projekt do stworzenia gadżetów reklamowych, takich jak notesy czy kalendarze. Należy też wspomnieć o tym, jak bardzo ułatwia znalezienie informacji o danej firmie. W końcu papeteria może zawierać nie tylko logo, ale również więcej danych, np. adres (fizyczny i elektroniczny) oraz numer telefonu przedsiębiorstwa.

Poczucie wyjątkowości

Oferty i umowy pisane na specjalnym papierze sprawiają, że klienci czują się docenieni. Zwłaszcza jeśli do listu dołączy się odręcznie przygotowaną wiadomość, jak na przykład życzenia świąteczne. Można być wówczas niemalże pewnym, że dana osoba zostanie wiernym klientem danego sklepu czy firmy usługowej. Co więcej, z chęcią rozreklamuje dane przedsiębiorstwo wśród rodziny i znajomych.

masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu – my do Ciebie oddzwonimy!