Puzzle na zamówienie – idealny pomysł na prezent nie tylko dla najmłodszych

Puzzle na zamówienie – idealny pomysł na prezent nie tylko dla najmłodszych

Idealny prezent to taki, który wpisuje się w gusta odbiorcy. Wówczas możemy mieć pewność co do tego, że obdarowywana osoba będzie rzeczywiście korzystała z upominku. Czy istnieją uniwersalne prezenty na święta, urodziny, rocznice i inne specjalne okazje? Odpowiedzi na to pytanie szukają przede wszystkim marketingowcy. Okazuje się, że jednym z najlepszych pomysłów jest prezent personalizowany. Powstaje on na podstawie informacji zebranych na temat danej grupy odbiorców. Jednym z ciekawszych pomysłów na to, aby zaskoczyć konsumentów są puzzle z własnym nadrukiem. Już teraz możesz zamówić w naszej drukarni projekt lub realizację własnej koncepcji.

Personalizowane puzzle na prezent

Można umieścić na nich dowolną grafikę, na przykład taką, która bezpośrednio kojarzy się z danym przedsiębiorstwem lub jego branżą. Z opcji projektowania puzzli szczególnie chętnie korzystają firmy szukające prezentu dla najmłodszych. Personalizowane prezenty dziecięce są wykonywane przy użyciu motywów, które kojarzą się ze światem maluchów. Klikając w opcję „zaprojektuj swoje puzzle”, otrzymujesz dostęp do tysięcy różnych inspiracji. Projekt puzzli możesz opracować samodzielnie lub skorzystać z naszego wsparcia. Stwórz własne puzzle, które pomogą skraść serca najmłodszych, a tym samym również ich rodziców!

Puzzle z nadrukiem – dlaczego warto?

Przed dokonaniem wyboru warto zadać sobie następujące pytanie: dlaczego puzzle to idealna propozycja na prezent? Ta z pozoru prosta rozrywka doskonale wpływa na samopoczucie, a także rozmaite umiejętności. Układanie puzzli pozwala poprawić koncentrację, spostrzegawczość oraz koordynację na linii oko-ręka, co ma szczególnie istotne znaczenie dla dzieci. Puzzle to doskonała gimnastyka dla mózgu, dlatego stanowią one rozrywkę dla całej rodziny, w tym również starszych osób. Często układanie puzzli może nawet opóźnić niektóre objawy starzenia się, w tym demencję lub starcze otępienie. Warto zatem, aby puzzle otrzymane w prezencie stały się prawdziwą międzypokoleniową rozrywką, podczas której dziadkowie, rodzice oraz maluchy mogą przyjemnie spędzać czas ze sobą.

Puzzle na zamówienie jako prezent dla każdego

Istnieje wiele różnych możliwości w zakresie sposobu realizacji projektu puzzli. W zasadzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zamawiającego. Wśród naszych propozycji znajdują się puzzle dla dzieci i dla dorosłych przedstawiające wiele różnych motywów: od tych najbardziej klasycznych po intrygujące i przykuwające uwagę. 

Oczywiście klient może zamówić wykonanie puzzli zgodnie z własnym projektem. Polecamy wówczas wybór motywu dostosowanego do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, a więc charakterystycznej dla niego kolorystyki lub typografii. W ten sposób podarunek będzie jednoznacznie kojarzył się z darczyńcą, a tym samym wzmacniał pozytywne przekonania na temat marki. Inspiracja zależy oczywiście od wieku i zainteresowań obdarowywanych osób. W naszym asortymencie znajdują się puzzle dla dzieci, w sam raz do przedszkola lub szkoły. Umieszczamy na nich motywy związane między innymi ze zwierzętami, czynnościami w domu, bajkami oraz ulubionymi bohaterami. Zestawy przeznaczone dla maluchów składają się z odpowiednio mniejszej liczby elementów tak, aby mogły bawić się nimi nawet kilkulatki. Z kolei puzzle dla dorosłych są bardziej skomplikowane, aby ich układanie przynosiło rzeczywistą frajdę. Dla najbardziej zaawansowanych układaczy przygotowaliśmy specjalną propozycję, jaką są puzzle bez obrazka, których łączenie odbywa się jedynie na podstawie dopasowania odpowiedniego kształtu.

Puzzle personalizowane na zamówienie – od czego zależy jakość wykonania?

Żeby puzzle prezentowały się realistycznie, a wszystkie szczegóły były wiernie odwzorowane, należy zadbać o trzy elementy: projekt, materiał wykonania oraz technikę druku

Na naszej stronie znajdują się wszystkie wymagania dotyczące przesyłanych projektów. Przygotowaliśmy je po to, aby efekt finalny odpowiadał oczekiwaniom klientów. Do wykonywania puzzli wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały, takie jak dobrej jakości tektura, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz estetykę produktu. Dla polepszenia obu tych parametrów proponujemy dwie metody uszlachetnienia materiału, czyli folię matową lub błyszczącą. Następnie zajmujemy się dobraniem odpowiedniej metody nadruku. Kierujemy się przy tym wysokością nakładu, oczekiwaniami klienta oraz posiadanym przez niego budżetem. Każda decyzja jest na bieżąco omawiana ze zleceniodawcą. Dzięki temu puzzle ze zdjęciem zawierają wszystkie szczegóły, dokładnie tak jak na przesłanym nam pliku. 

Ponadczasowe układanki świetnie sprawdzają się jako prezenty reklamowe. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz profesjonalnych maszyn sprawia, że produkcja puzzli zajmuje niewiele czasu. Już teraz skonsultuj się z naszymi pracownikami i stwórz swoje puzzle ze zdjęciem, dzięki którym zdobędziesz serca swoich konsumentów. Żeby przekonać się o oferowanej jakości, zapoznaj się również z naszym portfolio.

Close up of hand placing the last jigsaw puzzle piece, Hand holding missing jigsaw puzzle piece down in to the place, conceptual of problem solving, finding a solution.

masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu – my do Ciebie oddzwonimy!