Notesy firmowe – nie tylko do biura

Gadżety reklamowe powinny być przede wszystkim przydatne. Dlatego tak ważne jest dopasowanie ich do oczekiwań i potrzeb odbiorców. Jednymi z najczęściej wybieranych prezentów są akcesoria biurowe. Dlaczego i kiedy warto wręczać notesy firmowe?

Upominek o wysokiej przydatności

Notesy należą do tego typu gadżetów, które przydają się w zasadzie każdemu. Szczególnie chętnie korzystają z nich osoby, które na co dzień muszą dużo zapisywać. Mowa tutaj przede wszystkim o studentach i uczniach. Notesy firmowe przeznaczone dla tej grupy odbiorców powinny mieć dość sporą objętość oraz być podzielone na sekcje. Pozwoli to na prowadzenie notatek z kilku różnych przedmiotów. Dodatkowym atutem jest miejsce na włożenie długopisu lub innych przyrządów. Notesy o dużej wartości, czyli na przykład modele wykonane ze skóry, można wręczać ważniejszym klientom, takim jak na przykład kontrahenci. Notatnik to niezbędne akcesorium zarówno dla osoby zajmującej wyższe stanowisko w firmie, jak i sekretarki czy asystenta.

Możliwość spersonalizowania firmowego notesu z logo

Te gadżety dostosowuje się do swoich oczekiwań pod wieloma względami. Zwykły notes może zamienić się w pamiętnik lub zeszyt do zapisywania przepisów kulinarnych, jeśli tylko zadba się o jego odpowiedni projekt. Do tego notes można wydrukować na wiele różnych sposobów, umieszczając na nim charakterystyczny znak firmowy. Dzięki temu przedsiębiorstwo zyskuje skuteczną, wyróżniającą się reklamę. Jest to uniwersalny gadżet, który można dostosować do oczekiwań klientów i charakteru planowanej kampanii reklamowej.

Różne modele do wyboru

Producenci gadżetów reklamowych oferują rozmaite typy notesów, w tym modele klejone, z okładkami, a także na spirali. Mogą one zawierać dowolną liczbę kartek oraz występować w różnych formatach. Dodatkowo można polepszyć ich wygląd dzięki użyciu metody uszlachetniania, takiej jak na przykład laminowanie. W ten sposób zwykły notes zamienia się w upominek przeznaczony dla ważnego klienta.

Na jakie okazje można wykorzystać notesy?

To prawdziwie uniwersalne narzędzia reklamy, których można użyć w kampanii marketingowej prowadzonej na przykład podczas wydarzeń branżowych. Notesy warto wręczać również na specjalne okazje, takie jak święta a także jako gratisy dla klientów.

masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu – my do Ciebie oddzwonimy!