roll-up z nadrukiem

rollupy.

Bierzesz udział w targach lub imprezach branżowych? Chcesz zaznaczyć swoją obecność i ułatwić klientom dotarcie do Twojej firmy? Reklamowy roll-up zaspokoi Twoje potrzeby.

Mobilna reklama w postaci roll-upa reklamowego doskonale sprawdzi się podczas wszelkich eventów – zarówno tych organizowanych przez Ciebie, jak i takich, w których uczestniczysz jako gość czy prelegent. Ustawienie go w widocznym miejscu – takim, w którym zetknie się z nim jak najwięcej uczestników wydarzenia – może być świetnym ruchem marketingowym. Kluczem do sukcesu są odpowiedni projekt i wysoka jakość wydruku – w tej kwestii możesz liczyć na Good Printing!

skuteczny roll-up.

Duża powierzchnia tego nośnika reklamowego daje praktycznie nieograniczone możliwości kreacji. Zmieści się na nim zarówno wartość informacyjna Twojej reklamy, jak i atrakcyjna grafika oraz dane kontaktowe do Twojej firmy i umieszczone w widocznym miejscu logo, dzięki któremu odbiorcy przekazu od razu skojarzą roll-up z Twoją marką. Zależnie od możliwości logistycznych oraz ustaleń z organizatorem eventu możesz ustawić jeden lub więcej roll-upów. Każdy kolejny zwiększy świadomość Twojej marki wśród uczestników imprezy.

Co jeszcze przemawia na korzyść wykorzystania roll-upu? Wygodna, mobilna konstrukcja jest łatwa do złożenia i transportu – do naszych roll-upów dołączone są eleganckie pokrowce, dzięki którym przechowywanie nośnika będzie wygodniejsze, a całość będzie chroniona przed przypadkowym uszkodzeniem. Wysoka jakość materiału, na którym drukujemy to gwarancja trwałości – roll-up będzie służyć na długo. Możesz wykorzystać go na różnych eventach, a na co dzień przechowywać w biurze lub przed wejściem do siedziby firmy – w ten sposób roll-up będzie informował o Twojej marce także przypadkowych przechodniów. Duża forma reklamy sprawi, że Twoja firma nie tylko będzie rzucała się w oczy, ale także będzie postrzegana jako bardziej prestiżowa i profesjonalna.

druk roll-upów w Good Printing.

Wykonujemy roll-upy w trzech rozmiarach, zależnie od potrzeb naszych klientów. Drukowane są na trwałym materiale syntetycznym i wyposażone w niezawodny i stabilny mechanizm zwijania. Nie musisz więc martwić się o szybką i łatwą obsługę nośnika, a także o trwałość wykorzystanej powierzchni. Masz gotowy projekt? Przyślij do naszej firmy, a wydrukujemy go dla Ciebie. Jeśli masz koncepcję, ale nie masz projektu, zgłoś się do nas – zaproponujemy rozwiązania specjalnie dla Twojej firmy, dostosowane do branży i odpowiadające na Twoje potrzeby wizerunkowego, a następnie wykonamy dla Ciebie kreatywne grafiki. Gotowe roll-upy otrzymasz od nas darmową przesyłką kurierską.

Masz pytania dotyczące zamówienia? Skontaktuj się z nami – nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. 

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.