ulotki składane

Ulotki — projektowanie i druk | Krakowski gen zobowiązuje

Nawet na nią nie spojrzysz, a od razu zniknie w czeluściach ulicznego śmietnika. Czy nie tak właśnie obchodzimy się z niechcianymi ulotkami, które nie potrafią zaskoczyć nas ani treścią, ani kolorem, ani nawet sposobem złożenia? Czasy bezkarnego przyciągania uwagi klientów mało ważnymi informacjami minęły bezpowrotnie. Najwyższa pora, by wkroczyć na nowy poziom walki o ich zainteresowanie. Wykorzystaj wiedzę specjalistów, najnowszą technologię, zaufaj swojej intuicji, a zobaczysz, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jesteśmy firmą z Krakowa. Ulotki, które tworzymy powstają w mieście pierwszych drukarni, targów, sklepów. Smykałkę do robienia reklam mamy w DNA.

Przyjemność czytania — ulotki dostosowane do Twoich klientów

Choć o swoim produkcie będziesz musiał powiedzieć sam, nie zostawimy Cię z przygotowaniem pod tę opowieść odpowiedniej formy. Pomożemy w takim dobraniu materiałów na ulotkę, by wysoką jakością zaskoczyły… nawet Ciebie. Wyróżnij się fakturą, niech Twoim potencjalnym klientom przyjemność sprawia nie tylko patrzenie na ulotkę z Krakowa, ale również jej dotykanie.

Naszym klientom oferujemy ulotki m.in.:

 • proste,
 • składane na pół,
 • składane w „C” lub „Z”,
 • składane w tzw. harmonijkę.

 

Drukujemy ulotki zarówno poziome, jak i pionowe. Macie swój pomysł na wydrukowanie ulotki? Jesteśmy otwarci na propozycje. Lubimy Wasze pomysły!

Pokaż się na najlepszym tle drukuj ulotki, które nie są standardowe

Informacje o swojej firmie prezentuj wyłącznie na najlepszym tle. Szukasz odpowiedniego papieru do wydrukowania ulotki? Pomożemy Ci go wybrać. Drukując w Good Printing, masz pewność, że wsparcie otrzymasz wyłącznie od specjalistów. Razem z Tobą znajdziemy kompromis pomiędzy jakością a ceną, użytecznością a wyglądem Twoich reklam.

Drukujemy na papierze:

 • kredowym matowym,
 • kredowym błyszczącym,
 • offsetowym,
 • ozdobnym.

Standardowa gramatura papierów, których używamy do wydrukowania ulotek:

 • 90,
 • 130,
 • 170,
 • 250,
 • 300,
 • 350.

Projektuj z najlepszymi i baw się formą ulotki proste i składane

Jeśli chcesz się wyróżnić, nie bój się iść pod prąd. Stwórz i wydrukuj ulotki, co do których jesteś przekonany, że będą działać. Możesz zdecydować się na ulotki proste lub ulotki składane. Te pierwsze sprawdzą się wówczas, gdy informacja, którą chcesz przekazać, ma być maksymalnie skondensowana, a cała struktura – minimalistyczna. Druga natomiast przyda się wtedy, gdy wysyłane komunikaty mają być w pewien sposób stopniowalne. Wybierz model, który najlepiej odda Twoje intencje i charakter firmy.

Powiedz nam o swoich planach przeniesiemy je na papier | projektowanie i druk ulotek

Choć już wstępnie wiesz, jak ma wyglądać Twoja ulotka, wciąż się wahasz i szukasz różnych możliwości? Potrzebujesz opinii kogoś, kto świeżym okiem spojrzy na projekt? Idealnie! Nasi graficy krytycznym (ale i tolerancyjnym) okiem zerkną na Twoje szkice. A może nie masz pomysłu na to, jak ulotka powinna wyglądać? Niczym się nie przejmuj – jesteśmy po to, by krok po kroku przeprowadzić Cię przez proces jej powstawania.

Zanim wybierzesz drukarnię ulotek, zastanów się nad poniższymi kwestiami.

 1. Jakie informacje chcesz zawrzeć w ulotce?
 2. Jakie kolory łączą się z Twoją firmą? A może masz stworzoną identyfikację wizualną?
 3. Jaki druk ulotek Cię interesuje? Stawiasz na minimalizm, a może wolisz wersję premium?
 4. Czy ulotki mogą być wydrukowane w innej części Polski? W Good Printing drukujemy ulotki w Krakowie, jednak wysyłamy je w różne części kraju a nawet świata.
 5. Czy zależy Ci na darmowym wsparciu ekspertów?

Gdzie wiedza łączy się z umiejętnościami | drukarnia ulotek w Krakowie

Druk ulotek to proces, który wymaga wiedzy i umiejętności. Nasi pracownicy od lat zajmują się tworzeniem narzędzi reklamowych. Ich doświadczenie pozwala na szczegółową analizę każdego projektu. To fanatycy śledzenia trendów marketingowych. Są na bieżąco z nowinkami z zakresu PR i rozwiązań drukarskich. Gdy widzą, że projekt można ulepszyć, nie boją się o tym mówić. 
 
Dzięki monitorowaniu rynku wiemy, jakie maszyny wybrać do druku ulotek. Składamy i przycinamy z precyzją starych krakowskich rękodzielników i prędkością nowoczesnych technologii. Znamy się na rzeczy, bo robimy to od dawna. Robimy to od dawna, bo zadowoleni klienci wciąż do nas wracają.

Krakowskim targiem — druk ulotek: tani i sprawdzony

Nasze ulotki tworzymy tak, by ich druk nie tylko zachwycał, ale przede wszystkim nie obciążał niepotrzebnie budżetu firmy. Robimy to od lat, więc wiemy, jak optymalizować proces produkcji. Korzystamy z nowoczesnych maszyn, dzięki czemu druk jest tani i spełnia oczekiwania względem jakości.

Złóż zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Gotowe i pachnące drukarskim tuszem ulotki wyślemy do Ciebie kurierem. Nie bój się szukać kreatywnych rozwiązań. Jeśli tylko po głowie chodzi Ci nieszablonowy pomysł, opowiedz nam o nim. To więcej niż pewne, że razem uda się nam go wcielić w życie.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.