ulotki.

Nawet na nią nie spojrzysz! Od razu zniknie w czeluściach ulicznego śmietnika. Czy nie tak właśnie obchodzimy się z niechcianymi ulotkami, które nie potrafią zaskoczyć nas ani treścią, ani kolorem, ani nawet sposobem złożenia? Czasy bezkarnego przyciągania uwagi klientów mało ważnymi informacjami minęły bezpowrotnie. Najwyższa pora, by wkroczyć na nowy poziom walki o ich zainteresowanie. Wykorzystaj wiedzę specjalistów, najnowszą technologię, zaufaj swojej intuicji, a zobaczysz, że efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

przyjemność czytania.

Choć o swoim produkcie będziesz musiał powiedzieć sam, nie zostawimy Cię z przygotowaniem pod tę opowieść odpowiedniej formy. Pomożemy w takim dobraniu materiałów na ulotkę, by wysoką jakością zaskoczyły… nawet Ciebie. Wyróżnij się fakturą, niech Twoim potencjalnym klientom przyjemność sprawia nie tylko patrzenie na ulotkę, ale również jej dotykanie.

Informacje o swojej firmie prezentuj wyłącznie na najlepszym tle. Szukasz odpowiedniego papieru na swoje treści? Pomożemy Ci go wybrać. Drukując w Good Printing, masz pewność, że wsparcie otrzymasz wyłącznie od specjalistów. Razem z Tobą znajdziemy kompromis pomiędzy jakością a ceną, użytecznością a wyglądem Twoich reklam.

Jeśli chcesz się wyróżnić, nie bój się iść pod prąd. Stwórz ulotki, co do których jesteś przekonany, że będą działać. Możesz zdecydować się na proste lub składane. Te pierwsze sprawdzą się wówczas, gdy informacja, którą chcesz przekazać, ma być maksymalnie skondensowana, a cała struktura – minimalistyczna. Druga natomiast przyda się wtedy, gdy wysyłane komunikaty mają być w pewien sposób stopniowalne.

powiedz nam o swoich planach – przeniesiemy je na papier.

Choć już wstępnie wiesz, jak ma wyglądać Twoja ulotka, wciąż się wahasz i szukasz różnych możliwości? Potrzebujesz opinii kogoś, kto świeżym okiem spojrzy na projekt? Idealnie – nasi graficy krytycznym (ale i tolerancyjnym) okiem zerkną na Twoje szkice. A może nie masz pomysłu na to, jak ulotka powinna wyglądać? Niczym się nie przejmuj – jesteśmy po to, by krok po kroku przeprowadzić Cię przez proces jej powstawania.

złóż zamówienie – my zajmiemy się resztą.

Złóż zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Gotowe i pachnące drukarskim tuszem ulotki wyślemy do Ciebie kurierem. Nie bój się szukać kreatywnych rozwiązań, jeśli tylko po głowie chodzi Ci nieszablonowy pomysł, opowiedz nam o nim. To więcej niż pewne, że razem uda się nam go wcielić w życie.

napisz do nas!

Postaraj się szczegółowo opisać swój projekt, uwzględnij m.in. format końcowy pracy, objętość, rodzaj/gramaturę podłoża, możliwe uszlachetnienia.

pozostała oferta.